Aktualizacja informacji dotyczących przystąpienia do WUSV

W związku z przystąpieniem naszego Klubu do Światowej Unii Owczarka Niemieckiego WUSV, informujemy, że kontynuowane są prace zmierzające do administracyjnego zintegrowania naszego Stowarzyszenia z centralą WUSV.

W najbliższym czasie zaktualizowany zostanie szereg przepisów wewnętrznych Klubu m. in. regulamin hodowlany. Nowe treści dokumentów regulujących funkcjonowanie Klubu będą opublikowane na stronie internetowej.  

Przepisy w zmienionej treści obowiązywały będą od 1 stycznia 2023 r.

Jednocześnie informujemy ponownie, że dotychczas nabyte uprawnienia hodowlane pozostają ważne dożywotnio dla każdego zwierzęcia, które takie prawa uzyskało. 

Biuro KHRON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *