Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Wystawy - rok 2015

28-06-2015R.ZESTAWIENIE SUKI - WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH ZDUŃSKA WOLA

 ZESTAWIENIE ZDUŃSKA WOLA 28-06-2015R.

 

OBSADA SĘDZIOWSKA

Gerhard Meister - Niemcy

Daniel Mądrzak - sędzia KHRON

 

SUKI

 

SUKI KLASA BABY

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      ABRA Tobi-Par  

(NOSIR na Skraju Lasu x LUNA Opal)

 HODOWCA Marcin Parad; WŁAŚCICIEL Parada Marcin

II          bdb      COURTNEY Union  

(BRANDY vom Dornheimer Land x PIA vom Wellental)

HODOWCA  Paweł Swiniarski; WŁAŚCICIEL  Swiniarska Gabriela

III          bdb      UNA z Zacisza  

(ZIKO z Weselskiej Zagrody x KAMA z Zacisza)

HODOWCA Mariusz Piątkowski; WŁAŚCICIEL Wietrzykowski Zdzisław

IV         bdb      DIZKA Union

(BRANDY vom Dornhe x CYTRA Madar-Land)   

HODOWCA  Paweł Swiniarski; WŁAŚCICIEL Swiniarska Aneta   

V          bdb      DIANA Union

(BRANDY vom Dornhe x CYTRA Madar-Land)

HODOWCA  Paweł Swiniarski; WŁAŚCICIEL Swiniarska Aneta   

 

SUKI KLASA BABY

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dbb      AMANDA Wilcze Kotliny

(NOSIR na Skraju Lasu x BETI Van Dłu-Gosz)

 HODOWCA  Maciaszczyk Dawid; WŁAŚCICIEL Maciaszczyk Dawid

II          bdb      TORA pod Kaczorami   

(ARON pod Kaczorami x TIGA pod Kaczorami)

HODOWCA  Kopertowicz Mirosław; WŁAŚCICIEL Grygiel Mirosław

III          bdb      BLU Fort Forest

(GRIUS v. Frankengold x HESSA ze Spręcowa 

WŁAŚCICIEL  Balcerak Arkadiusz

IV         bdb      CZAKO Fezo

(CYGAN Fezo x ZONA Fezo)

HODOWCA I WŁAŚCICIEL Józef Kaftan

V          bdb      ZULA Wilczy Diament

(HAKER Wilczy Diament x ELSE v.Fichtenschlag)

HODOWCA Zdzisław Cincio; WŁAŚCICIEL  Miaz Marek

VI         bdb      CATJA Wardogs

(COLO Pawelful x GALA Zagland)

HODOWCA  Posłuszny Piotr; WŁAŚCICIEL  Masłowski Mirosław

VII`       bdb      CORA Wardogs

(COLO Pawelful x GALA Zagland)

HODOWCA  Posłuszny Piotr; WŁAŚCICIEL  Masłowski Mirosław

VIII       bdb      EMDA v. Fichtenschlag

(PIPPO House of Grumil x MILANA v.d. Barenschlut)

HODOWCA Marko Osman; WŁAŚCICIEL Cincio Zdzisław

IX         bdb      BONA Kala

(BURO Biały Kieł x ZOMA Wilcze Echo)

HODOWCA  Kazimierz Kośka; WŁAŚCICIEL Kośka  Kazimierz

 

SUKI KLASA SZCZENIĄT– długowłose

(wiek od 6 do 9 miesiąca)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I              bdb        OLALA v.Haus am der Schiena

(HYRO x ATEA)

WŁAŚCICIEL  Grażyna Gwardzik

II          bdb      BLANKA Union

(BRANDY vom Dornheimer Land x ASRA vom Haus Clauwaert)

HODOWCA   Paweł Swiniarski; WŁAŚCICIEL  Aneta Swiniarska

III          bdb      WOJRA Fama  

(CEKIN Woj-Bas x DOLINA Woj-Bas)

HODOWCA   Roman Włodarczy; WŁAŚCICIEL Włodarczyk Roman

IV         bdb      LABA Ergo 

(DOGI Rosochatka x ERA Ergo) 

HODOWCA  Edyta i Robert Gola; WŁAŚCICIEL Czekalska Małgorzata

 

SUKI KLASA MŁODZIKÓW – długowłose

(wiek od 9 do 12 miesiąca)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      NAOMI vom Haus an der Schiene

(HYRO x LINDA)

HODOWCA Gebry Schmitz WŁAŚCICIEL Grażyna Gwardzik

II          bdb      URA Fama

(CEKIN Woj-Bas x AKRA Fama)

 HODOWCA  Roman Włodarczyk; WŁAŚCICIEL  Włodarczyk Roman

III          bdb      FINI Arsza

                        (URI x DEBI)

                        HODOWCA Arkadiusz Szauer WŁAŚCICIEL Tomasz Grzesik

IV         bdb      DORIA Bodzio

(FERRO od Rożeja x ZONA Animar)

 HODOWCA  Bogusław Gazdowicz; WŁAŚCICIEL Gazdowicz Bogusław 

V          bdb      UMI Wilczy Diament

(DAVID von Tronje x ROSEL vom Fichtenschlag)

 HODOWCA  Zdzisław Cincio; WŁAŚCICIEL  Miaz Marek

VI         bdb      ODIN Wilcza Kraina

(ROKI Mar-Go x ARA Wilcza Kraina)

 HODOWCA   Witczak Andrzej; WŁAŚCICIEL  Witczak Andrzej

VII        bdb      XITA na Skraju Lasu  

(SAKSO Czarna-Perła x BONA Van Dłu-Gosz)

HODOWCA   Mariusz Pietrzak; WŁAŚCICIEL  Gajewicz Aneta

 

SUKI KLASA MŁODZIEŻY

(wiek od 12 do18  miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I              bdb        ATENA Dębowa Sfora

(BRUNO z Agiru Bochemia x ANDI Werwa )

HODOWCA Anna Pamuła WŁAŚCICIEL Piotr Tereba

II          bdb      JOWITA Pa-Ba-Ma

(BLACK Lutolu x DIZZY Vikar)

HODOWCA Błoński Paweł; WŁAŚCICIEL Szombara Magdalena

III          bdb      PEGRA z domu Żyrków

(Lex Marko Carras x Tara z domu Żyrków)

 HODOWCA Józef Żyrek; WŁAŚCICIEL  Kowalski Mateusz

IV         bdb      AZJA Dębowa Sfora

(BRUNO z Agiru Bochemia x ANDI Werwa )

HODOWCA Anna Pamuła WŁAŚCICIEL Anna Pamuła

 

V          bdb      VICKY Lehebaszer Schlob

(VERO x TARA)

                        Właściciel Dariusz Piekarski

VI         bdb      DORA Mader Land

Właściciel Dariusz Piekarski

 

SUKI KLASA MŁODZIEŻY – długowłose

(wiek od 12 do18  miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      BONI Montera

(FARON z Kasztanowej Alei x ACAKA z Krainy Tura)

 HODOWCA Damian Kloziński; WŁAŚCICIEL  Kuźma Mariusz   

II          bdb      DONA z nad Zalewu

(NINO Perazma x BRENDA znad Zalewu Jeziorsko)

 HODOWCA  Bogusław Paprotny; WŁAŚCICIEL Paprotny Bogusław  

III          bdb      TORI Wilczy Diament

(ELO von Pierrot x ELSE v.Fichtenschlag)

HODOWCA Zdzisław Cincio; WŁAŚCICIEL  Michniok Krzysztof

IV         bdb      ERA z Doliny Łubianki

(LAJF Czar-Pereł x CIRA Fezo)

 HODOWCA Mateusz Marciniak; WŁAŚCICIEL Kaftan Józef i Marciniak Mateusz

V          bdb      ABRA Masłow

(TIMO Mar-Go x BUNIA Mezo)

HODOWCA  Sławomir Pawłowski; WŁAŚCICIEL Pawłowski Sławomir

VI         bdb      AURA z Wiślanej

                        (NICO Mario Grande)

                        HODOWCA Marian Radzikowski

VII        bdb      CORINA z Wilczej Duszy

                        SAKSO Czarna Perła

                        WŁAŚCICIEL Tomasz Żak

VIII       bdb      PARYSA z Dębowej Doliny

(SANTO z Rakowieckiego Dworu x ALMA Fezo)

HODOWCA   B. Szmagaj J.Małkowski; WŁAŚCICIEL Żarnecka Agnieszka

 

SUKI KLASA JUNIORÓW – długowłose

(wiek od 18 do 24 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      CZIKA Nadnotecka Dolina

(JEHU Primo Grande x MEGI Tombo)

 HODOWCA Mariusz Wietrzykowski; WŁAŚCICIEL Wietrzykowski Zdzisław

II             bdb        JAWA Werwa

(XADO v. Fichtenschlag x WIUTA Irluka)

HODOWCA I WŁAŚCICIEL  Dorota Rzepka

III          bdb      ONLY na Skraju Lasu

(HEKO na Skraju Lasu x KORA na Skraju Lasu)

 HODOWCA  Mariusz Pietrzak; WŁAŚCICIEL  Pietrzak Mariusz

IV         bdb      MAJA Brzozowy Raj

(JARO Kontra x WILMA Wilcze Gniazdo)

                        WŁAŚCICIEL Tomasz Żak

V          bdb      TAJGA Lupusland 

(JASYR znad Czarnej Rzeki x GOJA Lupusland)

 HODOWCA Zieliński Zbigniew; WŁAŚCICIEL Zieliński Zbigniew       

VI         bdb      GABI Magnat

m. KAMA z Zacisza

WŁAŚCICIEL  Kieruzel Grzegorz

VII        bdb      DUMA Fezo  

(CAMILLO Slezin Lovan x JOSZI Fezo)  

HODOWCA  Józef Kaftan; WŁAŚCICIEL Andrzejczak Maja

 

SUKI KLASA OTWARTA

(wiek od 24 miesięcy)

 

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk    `BAFFIE Mader Land

(CARLOS vom Friedlander Land x RANI Unio)

 HODOWCA  Magdalena Piekarska; WŁAŚCICIEL  Chorosiewicz Maciej

II             dosk      DAXA Ursa Major

                               (DAX z Borówna x BEZA Ursa Major)

                               HODOWCA I WŁASCICIEL Zbigniew Zieliński

III            dosk      GRACJA znad Czarnej Rzeki

(GUTI Fezo x LEGI Fezo)

HODOWCA I WŁAŚCICIEL Jerzy Rogowski

IV         dosk    CINDY od Gwiazdora 

(LUKAS Hartis Bohemia x ALTA z Dzierlina)

HODOWCA Piotr Gwiazda; WŁAŚCICIEL  Zadworni Emil i Ewelina

 

SUKI KLASA OTWARTA – długowłose

(wiek od 24 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk    AFERA Badorja

(GRAND ze Słomkowa x EIDDA v. kleinen Mohr)   

WŁAŚCICIEL Balcerak Arkadiusz

II          dosk    GRETA Agisz

HODOWCA Jerzy Rogowski

III          dosk    DOLINA Woj.-Bas

(GIO vom Muhlenteich x MAGNOLIA Woj-Bas)

HODOWCA  Wojciech Pustelnik; WŁAŚCICIEL Włodarczyk Roman 

IV         dosk    POLA z Zacisza

(LUTER z Zacisza x RIWA z Weselskiej Zagrody)

HODOWCA Piątkowski Mariusz; WŁAŚCICIEL Ogrodnik Agnieszka

V          dosk    KAMA Sta-Lit

(DRAGO URMA Big Boss for Sambatus x FIONA z Zielonego Wzgórza)

                        HODOWCA i WŁAŚCICIEL Stanisław Literacki

VI         dosk    KURSA na Skraju Lasu

                        HODOWCA Pietrzak Mariusz

VII        dosk    CHAKIRA vom Qualle  

(ATOS Wolf-Max x ALANIS King Avax)   

WŁAŚCICIEL  Wypych Leszek

VIII       dosk    MARIT Lupusland 

(JUR Lupusland x MARGO Lupusland)

HODOWCA Zieliński Zbigniew; WŁAŚCICIEL  Zieliński Zbigniew      

 

SUKI KLASA UŻYTKOWA

(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych prze KHRON wyszkoleń)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

 

I           dosk    ElZA z Kasztanowej Alei

(LEIF v. Farbenspiel x XARA Przylesie)

HODOWCA Marcin Zamiar; WŁAŚCICIEL Zamiar Małgorzata

WYSZKOLENIE PT, LH (KOND)

 

SUKI KLASA CHAMPIONÓW

(wiek od 24 miesięcy wymagany certyfikat na krajowego Championa)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk    IOSY v.Bad-Boll

(OBER v.Bad-Boll x PANIA dell Alto Pino) 

HODOWCA Hans-Peter Rieker; WŁAŚCICIEL Urbaniak Mariusz

 

 

 

 

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.