Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Wystawy - rok 2015

28-06-2015R ZESTAWIENIE PSY - WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH ZDUŃSKA WOLA

 ZESTAWIENIE ZDUŃSKA WOLA 28-06-2015R.

 

OBSADA SĘDZIOWSKA

Gerhard Meister - Niemcy

Daniel Mądrzak - sędzia KHRON

 

PSY

PSY KLASA BABY

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      CHRIS Union  

(o. BRANDY vom Dornheimer Land x m. PIA vom Wellental)

Hod. Paweł Swiniarski; Wł. Swiniarska Gabriela

II          bdb      COLLINS Union  

(o. BRANDY vom Dornheimer Land x m. PIA vom Wellental)

Hod. Paweł Swiniarski; Wł. Wilk Marek

III          bdb      DARJUS Union

(o. BRANDY vom Dornheimer Land x m. CYTRA Mader Land)

Hod. Paweł Swiniarski; Wł. Swiniarska Gabriela

 

PSY KLASA BABY – długowłose

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I              bdb        GIRO Monandi

(ALEX z Brzozowego Lasu x PERGA Remo)

Hod. M. Szymańska; Wł. M. Musidlak

II          bdb      EDI od Tomasa

(WEGAR Mikado x AFRA Marcelowa Sfora

WŁAŚCICIEL Pryk Tomasz     

III          bdb      ZUS Fama

(CEKIN Woj-Bas x CESSY Mar-Go 

Hod. I Wł.  Roman Włodarczyk 

 

PSY KLASA SZCZENIĄT

(wiek od 6 do 9 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      BOLT Union

(BRANDY vom Dornheimer Land x ASRA vom Haus Clauwaert)

HODOWCA   Paweł Swiniarski; WŁAŚCICIEL  Swiniarska Aneta

 

PSY KLASA SZCZENIĄT – długowłose

(wiek od 6 do 9 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I              bdb        NICO v. Schuredenring

Wł. Dorota Rzepka

II        bdb        BENY Wilki  z Niechmirowa

(BRANDY X TAJA Union)

Hod. I Wł Marek Wilk  

III          bdb      EBISZ Bodzio

(DENIS Wilcza Gromada x BETI z nad Dobrowskiej Warty)

HODOWCA Bogusław Gazdowicz; WŁAŚCICIEL  Gazdowicz Bogusław 

IV         db        LANDO Ergo  

(DOGI Rosochatka x ERA Ergo

HODOWCA Edyta i Robert Gola; WŁAŚCICIEL  Bednarski Grzegorz

V          ndst.    CADET Marszal

(TIMO Mar-Go x SALLI Wspaniały Pies)

HODOWCA   Dariusz Marszałek; WŁAŚCICIEL  Grzelka Tomasz

(brak jądra)

PSY KLASA MŁODZIKÓW

(wiek od 9 do 12 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      ARAMIS Union

(BUDDY vom Kleinen Mochr x NENI Union

HODOWCA   Paweł Swiniarski; WŁAŚCICIEL Pietrzak Mariusz

 

PSY KLASA MŁODZIKÓW – długowłose

(wiek od 9 do 12 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      ERGO Wadera Kristo

(GRINCH vom Frankengold x IVETTA vom frankengold)

HODOWCA Michniok Krzysztof; WŁAŚCICIEL  Kuźma Mariusz   

II          bdb      LOBO Ursa Major

(BATU v.d. Piste Trope)

Hod. I Wł. Skonieczka Zbigniew

 

PSY KLASA MŁODZIEŻY – długowłose

(wiek od 12 do 18 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I        bdb        KILER Rara Canis

(ERGO Rara Canis x BONI Rara Canis)

WŁAŚCICIEL Rafał Stroński

II          bdb      OMEZ – OMAN Piaszczystej Górki

(ORION Mavic Poland x OXSA – ONDA Piaszczystej Górki)

HODOWCA  Szabat Bogusław; WŁAŚCICIEL  Witczak Andrzej

III          bdb      DRAGO Wadera Kristo

(WASKO v. Kapellenberg x UXO v.d..Puasenberg)

 HODOWCA Michalak Krzysztof; WŁAŚCICIEL Borkowski Mariusz

IV         bdb      OLIMP Fama  

(BAX z Kasztanowej Alei x AKRA Fama)

HODOWCA  Włodarczyk Roman; WŁAŚCICIEL  Włodarczyk Roman 

V          bdb      GOMEZ Wilcza Kraina

(ROKI Mar-Go x ELLIS Skib Polonia)

HODOWCA  Andrzej Witczak; WŁAŚCICIEL  Witczak Andrzej

VI         bdb      RIKI z Dębowej Dolin

(SANTO z Rakowieckiego Dworu x ZUMA Wilcze Echo)

HODOWCA B. Szmagaj J.Małkowski; WŁAŚCICIEL Dryjański Jacek

VII        bdb      TORS Fama

(CEKIN Woj.-Bas x CESSY Mar-Go)

 HODOWCA   Włodarczyk Roman; WŁAŚCICIEL  Janus Jacek

VIII       bdb      KERRY KERSON z Piaszczystej Gorki 

(NESTO von der Grafenburg x  HEIDI-HELLENZ z Piaszczystej Górki)

HODOWCA Bogusław Szabat; WŁAŚCICIEL Wojtal Artur   

IX         bdb      HETMAN Sobi

(CARO znad Wisły x ZORA z Wilczego Jaru)

Hod. Mariusz Sobczyk Wł. Mariusz Kowalczyk

X          bdb      AKIM Fezo

(CYGAN Fezo x RIKA Fezo

HODOWCA Kaftan Józef; WŁAŚCICIEL Pietrzak Mariusz

XI         bdb      MAX Wald-Mar  

(LUPO Viernheimi x AZMIN Wald-Mar)

WŁAŚCICIEL Wójcik Ewa

 

PSY KLASA JUNIORÓW – długowłose

(wiek od 18 do 24 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           bdb      CZAKO Fezo

(CYGAN Fezo x ZOMA Fezo)

Hod. I WŁ. Kaftan Józef

II          bdb      QUILLOW v. Frankengold

(PATRICK v. Grabfeldgan x STELLA v. Frankengold)

Wł. Szymański Andrzej

III          bdb      FALKOR v. Haus Tchorz  

(FIGO x SABA Sukcesor

HODOWCA  Mirosław Tchorz; WŁAŚCICIEL  Wypych Leszek

IV         bdb      DAX z Wilczego Boru

(LUPO ze Skalnego Wzgórza x BRITA znad Potoku)

 HODOWCA   Andrzej Bartczykl WŁAŚCICIEL  Gajewicz Aneta

V          bdb      JANDOR z Dębowej Doliny

(NATAN ze Skalnego Wzgórza x LILO vom Frankengold)

HODOWCA B. Szmagaj J.Małkowski; WŁAŚCICIEL  Kaftan Ji Marciniak M.

VI         bdb      KARAT spod Gichty (FCI)  

(Fokus vom St.Michaels-Berg x CIRI Huzarska Sfora)

 HODOWCA   Adam Głowacki; WŁAŚCICIEL Kowalski Mateusz

VII        bdb      WEZYR Lupusland 

(TIMO Mar-Go x JAWA Lupusland)

HODOWCA Zieliński Zbigniew; WŁAŚCICIEL Zieliński Zbigniew 

VIII       bdb      AKAR Lupusland  

(TIMO Mar-Go x URSA Lupusland)

HODOWCA Zieliński Zbigniew; WŁAŚCICIEL Zieliński Zbigniew    

 

PSY KLASA OTWARTA – długowłose

(wiek od 24 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk    LEO z domu Żyrków

(ILIANO vom Fichtenschlag x ETNA z Jurajskiego Źródła)

Hod. Józef Żyrek; Wł. Rojek Piotr

 

PSY KLASA OTWARTA – długowłose

(wiek od 24 miesięcy)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk    ARES v.Bibergrund

(YOKER von Arline  x SIERA v. Wolfsbruch)

HODOWCA Anita Liebeskind; WŁAŚCICIEL Zamiar Małgorzata  

II          dosk    DENIS Wilcza Gromada

(IWO Gala x INGA Arkadia)

HODOWCA Grzegorz Janicki; WŁAŚCICIEL Gazdowicz Bogusław

III          dosk    CEKIN Woj.-Bas

(GIO vom Muhlenteich x KAMEA Woj-Bas)

HODOWCA   Wojciech Pustelnik; WŁAŚCICIEL  Włodarczyk Roman 

IV         dosk    ALEX Brzozowylas

(CASH v. Butienterland x ADELA Xsandors)

Hod. Solecki Łukasz Wł. Solecki Łukasz

V          dosk    ZIKO Mar-Go

(LENOX Artrox x ESTERA Mar-Go)

 HODOWCA  Sikora Józef; WŁAŚCICIEL  Sikora Józef

VI         dosk    ADOR Magnat

(Miro z Weselskiej Zagrody x Baksa Rymbaś)

HODOWCA   Grzegorz Sokólski; WŁAŚCICIEL Naduk Paweł

VII        dosk    CERO z Dębowej Doliny

(Lupo Viernhejmi)

Hod. B. Szmagaj i J. Małkowski; Wł. Adrian Mistrzak

VIII       bdb      DONTE Paarmsndo

(BILBO x DUNIJA v. Friedlander Land)

IX         bdb      ALEX z Leśnej Krainy

(YAC z Lintichu x NONA vom Zellwaldrand)

HODOWCA  Kowalski Mateusz; WŁAŚCICIEL  Rojek Paweł   

X          bdb      DUX z Dziko

(BRAWOS Animar x JANKA Animar)

Hodowca Zdzisław Kolbus WŁASCICIEL Grzegorz Kieruzel

XI         bdb      BATU v.d.Piste Trope

                        WŁAŚCICIEL Zbigniew Skonieczka

XII        bdb      MESSI Złotnicki Gród

                        (ILIANO v. Fichtenschlag x NADA aus der Brunnestrable)

                        WŁAŚCICIEL Tomasz Żak

XIII       bdb      REX  z Zacisza

(GIO vom Muhlenteich x KAMA z Zacisza)

 HODOWCA Mariusz Piątkowski; WŁAŚCICIEL  Grzegorz Kieruzel   

PSY KLASA UŻYTKOWA

(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych prze KHRON wyszkoleń)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk   BRX Union

(HARRI v. Neandertal x BAFFIE Mader-Land)

HODOWCA Swiniarski Paweł; WŁAŚCICIEL Aneta Swiniarska

WYSZKOLENIE PSO1

II             dosk      IGOR Union

(HARRI v. Neandertal X ASTRA

HODOWCA Swiniarski Paweł; WŁAŚCICIEL Mariusz Zadrożny

WYSZKOLENIE PSO1

III          dosk    BRANDY vom Dornheimer Land

(EYKO vom Morfelder Land x ANGIE von der Neckarwiesen)

WŁAŚCICIEL  Aneta Swiniarska

WYSZKOLENIE SchH3

 

PSY KLASA UŻYTKOWA- długowłose

(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych prze KHRON wyszkoleń)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           doks    CASH v. Butjenter Land

                        (BANDERAS X MEJSJE)

                        WŁAŚCICIEL M.Musidlak

WYSZKOLENIE (KOND)

II          dosk    FADO z Kasztanowej Alei

(CONDORS v. Zellwaldrand x XARA Przylesie)

 HODOWCA Marcin Zamiar; WŁAŚCICIEL Zamiar Małgorzata

WYSZKOLENIE PT, LH (KOND)

III          dosk    JAGO Kabi

(BAX ze Spręcowa x JANA Kabi)  

HODOWCA  Sławomir Stelmach; WŁAŚCICIEL  Kaftan Józef

WYSZKOLENIE PSO1

 

PSY KLASA CHAMPIONÓW

(wiek od 24 miesięcy wymagany certyfikat na krajowego Championa)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk    BARON Texa  

WŁAŚCICIEL  Kaftan Józef

PSY KLASA WETERNÓW

(wiek powyżej 8 lat)

 

Lokata  Ocena Nazwa i przydomek

I           dosk    ABS z Wilczego Jaru

(TICCO Dollby Bohemia x ANDA Wawebanay)

 HODOWCA Mieczysław Kacperski; WŁAŚCICIEL Dudziński Franciszek

 

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.