Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Wystawy - rok 2006

Tomaszów Mazowiecki 27-08-2006r.

ZESTAWIENIE Tomaszów Mazowiecki 27-08-2006r.

PSY KLASA SZCZENIĄT

LOK. OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
I bdb BARY Koral
(DARK Napór x DASTIN Koral) Hod i Wł. Włodzimierz Kaczmarek
II bdb FUX Lupusland
(ZITO z Mylnej Gromady x PANDA Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Mirosław Zieliński
III db FART Lupusland
(ZITO z Mylnej Gromady x PANDA Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Alagierski Arkadiusz
IV db EMIR Lupusland
(LARYS Lupusland x WIZA Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Kałucki Łukasz

PSY KLASA MŁODZIKÓW

I bdb AGAT Arma-Fox
(BOYER Joker x KEKSA Fezo) Hod Jarosław, Katarzyna Górkiericz, Wł. Markun Maciej
II bdb NAZIR Asorko Lordana
(KARAT’S Yoker x RA Asorko Lordana) Hod Grzegorz Okrasa; Wł. Krętosz Kamila
III db DOX Lupusland
(ZITO z Mylnej Gromady x MERA Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Paras Zygmunt

PSY KLASA MŁODZIEŻY

I bdb PAKO Wald-Dingo
(ALLAH Kamienna Twierdza x ZORA Kamireł) Hod Waldemar Pypłacz; Wł. Szymczak Ewa
II bdb MARS znad Strumyka
(HADES Abakus x WIKI znad Strumyka) Hod i Wł. Rakoniewski Kazimierz
III bdb DIK DeBest
(NICO vom Lehnhof x LIMBA Abakus) Hod Pełka Sławomir; Wł. Piotr Sawicki

PSY KLASA MLODZIEŻY – długowłose

I bdb RAFF Wald-Dingo
(RAPY v.d. Ossenstal x SAMI Union) Hod Waldemar Pypłacz, Wł. Firlej Marek

PSY KLASA JUNIORÓW

I bdb ULK Lupusland
(ZITO z Mylnej Gromady x WESTA Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Zieliński Zbigniew
II bdb KEWIN Beifuss
(ORBIT ze Skalnego Wzgórza x XILI z Rokoli) Hod Sylwia Stefańska; Wł. Baran Piotr
III dost ZAHAR Lupusland
( ZITO z Mylnej Gromady x KORA Lupusland) Hod i Wł. Zbigniew Zieliński

PSY KLASA JUNIORÓW – długowłose

I bdb ASKO od Mysława
(JAGUS v. Holtkamper x LORA z Kenetowca) Hod Edward Ochwat; Wł. Skutela Ryszard

PSY KLASA OTWARTA

I dosk TICO ornis Bohemia
Hod. Miser Joser; Wł. Kaftan Józef
II dosk ARES z Domu Kacpra
(ROBIN v.d. Hdzheimer Land x KITA z Pilicznego Żródła) Hod Roman Wlazło; Wł. Krzysztof Mochda
III bdb ROBIN Koral
(JANTAR od Sieradzkich x ADRIA Union) Hod Włodzimierz Kaczmarek; Wł. Sławiński Tomasz
IV bdb BORYS Globtroter
(ATHOS v.Haus Arnemann x ALDA Globtroter) Hod Siwczak Tadeusz; Wł. Zdzisław Boratyn/ Piotr Sawicki
V bdb BARON Jarel
( KANON Union x FAMA Lupusland) Hod Jarosław Gala; Wł. Więckowski Jacek

PSY KLASA OTWARTA – długowłose

I dosk RAMUS Lupusland
(MIRON Woj.-Bas x WIZA Lupusland) Hod Zieliński Zbigniew; Wł. Piotrowski Bogdan
II dosk GILDO Fezo
(IWO z Dzierlina x GINA od Kaftana) Hod Józef Kaftan; Wł. Bryś Karina

PSY KLASA UŻYTKOWA

I dosk HEINO v.Brebe am See
(AREX Hagadahls x QUANA v.Brebe am See) Hod Beller Manfred; Wł. Karbowski Marek
WYSZKOLENIE: SchH1
II dosk HANO Union
( BAIK v.Domenica x JANA Union) Hod. Paweł Swiniarski; Wł. Kaczmarek Włodzimierz
WYSZKOLENIE: PSO1

PSY KLASA UŻYTKOWA – długowłose

I bdb CHARLIE z Agiru Bohemia
( AMIGO Aranyvolgyi-Orseg x FRONA Wolfeland) Hod Mojmir Sasak; Wł. Grzybowski Grzegorz
WYSZKOLENIE: ZVV1

PSY KLASA WETERANÓW

I dosk FANDO Lupusland
(ESTO v.Batu x SIMKA Lupusland) Hod. Zbigniew Zieliński; Wł.Dziedzic Jacek

SUKI KLASA BABY

I bdb POLI znad Strumyka
(HADES znad Strumyka x PUTI znad Strumyka) Hod i Wł. Rakoniewski Kazimierz
II bdb JASI Union
(DARIUS vom Nordpark x SATI Union) Hod Paweł Swiniarski; Wł. Swiniarska Anetka

SUKI KLASA BABY – długowłose

I bdb GERDA Wald-Dingo
(GILDO Fezo x QUENA Wald-Dingo) Hod Waldemar Pypłacz; Wł. Grochla
II bdb LAILA Fezo
(ARANMIS Union x BILA Fezo) hod Kaftan Józef; Wł. Kaszuba Piotr
III db CZIKA Flora
(CEZAR Zameda x PORTA Union) Hod Marczykowska Olga; Wł. Starenga
IV dost DELTA Fezo
(HANS Wawebanay x GREIS Union) Hod Józef Kaftan; Wł. Mieszała Karol

SUKI KLASA SZCZENIĄT

I bdb BIRA Koral
(DARK Napór X DASTIN Koral) Hod Włodzimierz Kaczmarek; Wł. Sławiński Tomasz

SUKI KLASA MŁODZIKÓW

I bdb NORENA Wald-Dingo
(ALLAH Kamienna Twierdza x JUKA Magad) Hod Waldemar Pypłacz; Wł. Pypłacz Waldemar
II bdb ESTER z Maleni
(DARK Napór x BONA z Maleni) Hod Tomasz Kaczmarek; Wł. Kaczmarek Włodzimierz

SUKI KLASA MŁODZIKÓW – długowłose

I bdb BETY Forte
(BOYER Joker x TERRY z Wilczego Jaru) Hod i Wł. Gwardys Bernard

SUKI KLASA MŁODZIEŻY

MAKSI znad Strumyka
(HADES Abakus x WIKI znad Strumyka) Hod i Wł. Rakoniewski Kazimierz
SUZI Wald-Dingo
(ALLAH Kamienna Twierdza x GEJSZA Casarino) Hod Waldemar Pypłacz; Wł. Lowin Jan

SUKI KLASA MŁODZIEŻY – długowłose

I bdb AMELIA Arizona
(CHARLIE z Agiru Bohemia x ELIPSA Flora(Hod Paweł Morawiec; Wł. Grzybowski Grzegorz
II bdb SISI Wald-Dingo
(ALLAH Kamienna Twierdza x GEJSZA Casarino) Hod Waldemar Pypłac; Wł. Pypłacz Waldemar
III bdb ALISA Arizona
(CHARLIE z Agiru Bohemia x ELIPSA Flora(Hod Paweł Morawiec; Wł. Grzybowski Grzegorz
IV bdb ESTER del Toro
(ESTO v.Noort x THERA Dlha Roven CS) Hod Alessandro Torresani; Wł. Bryś Bryan
V bdb CUKI Lupusland
(TELO Woj-Bas x DINA Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Janiszewska Iwona

SUKI KLASA JUNIORÓW

I dosk LENI Asorko Lordana
(RICHY v.Westerufnn x WIMONA Asorko Lordana) Hod Grzegorz Okrasa; Wł. Krętosz Kamila
II bdb BONISA Kama-Su
(HEINO v.Brebe am See x BELGA Meden Agan) Hod Mariusz Wyglądacz; Wł. Karbowski Marek
III ndst EMI Joker
(ARANMIS Union x ANDA Joker) Hod i Wł. Szymański Sławomir
Ocena za nie sportowe zachowanie wystawiającego (właściciela)
IV bd WIKI Lupusland
(ZITO z Mylnej Gromady x JOKA Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Przybysz Stanisław

SUKI KLASA JUNIORÓW – długowłose

I bdb CORA Saradon,
(DUX de Cuatro x KESSY z Agiru Bohemia) Hod Ondrej Chromek; Wł. Grzybowski Grzegorz

SUKI KLASA OTWARTA

I dosk CYTRA Quattro
(ARANMIS Union x INGA Linabero) Hod Karol Mieszała; Wł. Mieszała Karol
II dosk DOXA Lupusland
(TORRO Lupusland x LISSI Lupusland) Hod Zbigniew Zieliński; Wł. Lelek Lidka
III dosk FAZA z Nois
(AJAX v.d.Roten Matte x ADRIA z Nois) Hod Tomasz Błaszczyk; Wł. Kaftan Józef
IV dosk ORI znad Strumyka
(WODO znad Strumyka x Xulla v. Kellerburg) Hod i Wł. Rakoniewski Kazimierz
V dosk ESSEN z Pilicznego Żródła
(NATAN z Imielina x JAKA Woj.-Bas) Hod. Krzysztof Fijarczyk; Wł. Mochola Krzysztof

 

SUKI KLASA OTWARTA – długowłose

I dosk RONJA von der Reck
( KUANDO v.Sofienwald x ZITA v. Ramona) Hod M. Kross; Wł. Nikiel Mieczysław

SUKI KLASA UŻYTKOWA

I dosk DASTIN Koral
(HANO Union x KOBRA Lupusland) Hod Włodzimierz Kaczmarek; Wł. Kaczmarek Włodzimierz
WYSZKOLENIE: PSO1

SUKI KLASA UŻYTKOWA - długowłose

I dosk CHELLY Almet
(MESCO z Lintichu x GALIA Almet) Hod Ulmann Lubomir; Wł. Sobczak Renata

SUKI KLASA CHAMPIONÓW

I dosk DARIA Union
(TONTO Kratmosen x HASSEL Union) Hod Paweł Swiniarski; Wł. Swiniarska Anetka


 

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.