Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Wystawy - rok 2008

Łask 12-10-2008r.

ZESTEWIENIE Z WYSTAWY
Łask 12-10-2008r
Sędzia Aleksandra Świniarska

PSY KLASA BABY
(wiek od 3 do 6 miesięcy)

Lokata Ocena Nazwa i Przydomek
I bdb
II bdb
III bdb
IV bdb


DERYK Tymienice
(MEIS Union x )
HOD. Filipiak Mariusz WŁ. Kaczmarek Tomasz

MATY Meden Agan
(LUKAS Hartis Bohemia x KIA Meden Agan)
HOD. Karbowski Marek WŁ. Sobieraj Mateusz

ŁOTR Dorpland
(Ghandi Dorpland x Orscha Xitaxis)
Hod Dorota Czekalska-Stawicka Wł. Płocha Krzysztof

ACO Rajm
(FALCO z Nois x PUMA z Dzierlina)
Hod. i Wł. Rudziński Robert

PSY KLASA BABY – długowłose
(wiek od 3 do 6 miesięcy)

I. bdb EXSON z Szlacht Libiąskich
(GILDO Fezo x ZULA ze Skalnego Wzgórza)
Hod. i Wł Szumniak Mateusz
II. bdb URANWald-Dingo
(GRAF ze Skalnego Wzgórza x ORAYA Wald-Dingo)
Hod i Wł. Pypłacz Waldemar
III. bdb AMOR v. Haus Pekrahn
(ERIK V. Elzmundungsraum x LENA v. Haus Pekrahn)
WŁ. Kaftan Józef
IV bdb LESTER Opal
(RAMZES Arturus x BONA Asarko Lordana)
HOD. Lipowski Jacek WŁ. Kowalczyk Krzysztof
V bdb GROM z Maleni
(DERYK z Czestkowa x FITA z Maleni
Hod i Wł. Kaczmarek Tomasz
VI bdb ALEX Joli
(DENIS z Wilczego Jaru x SAMI Ursa Major)
Hod i Wł. Piotr Jatczak
VII bdb BONO Fezo
(ABS z Wilczego Jaru x TARA Fezo)
Hod. i Wł. Kaftan Józef


PSY KLASA SZCZENIĄ
(wiek od 6 do 9 miesięcy)

I. Bdb CEKIN Beta
(LUCCA v.d.Moritzburg x BETY Gala
Hod. i Wł. Urbaniak Józef
II. bdb KATO v. Neandertal
(WILSON v. Neandertal x HEDI aus der Eichendorffsiedlung)
HOD. Harald Scheer WŁ. Kowalczyk Krzysztof


PSY KLASA SZCZENIĄ – długowłose
(wiek od 6 do 9 miesięcy)

I bdb ALDOBOI Ziko
(Viernehe Urma x Aldoboi Ussi)
Hod. Laszlu Szigeti Wł. Szarek Andrzej

PSY KLASA MŁODZIKÓW
(wiek od 9 do 12 miesięcy)

I. bdb BILBO vom Haus Rosenbarg
(BILBO vom Holtkamper See x GERMANY van der Lust
HOD. Jan Mintert WŁ. Galus Grzegorz
II db BAJK Pod torami
(ISO Ewen x FIDZI Woj-Bas)
Hod. . i Wł. Mariusz Ceglarek
III bd KAZAN Union
( PAKO Lubinov – Slovakia x FANTA Union
Hod. Swiniarski Paweł Wł. Goryszewski
IV bd CEZAR Zgórze
(WIKO z Dzierlina x ASTRA Zgórze)
Hod i Wł. Kazimierz Postolski
V bd CENT Zgórze
(WIKO z Dzierlina x ASTRA Zgórze)
Hod i Wł. Kazimierz Postolski


PSY KLASA MŁODZIKÓW –długowłose
(wiek od 9 do 12 miesięcy)

I bdb FALCO Wald-Dingo
(GRAF ze Skalnego Wzgórza x SISI Wald-Dingo)
Hod. Pypłacz waldemar Wł. Łukasz
II bdb GOUST Wald-Dingo
(CEZAR Zameda X ILKA Wald-Dingo)
Hod. Pypłacz waldemar Wł. Łukasz

PSY KLASA MŁODZIEŻY
(wiek od 12-18 miesięcy)

I. dosk RAVEN von Lentulo
(REMO von Lentulo x NIXE von Lentulo)
Hod. Hanno Moller Wł. Szturma Marta
II bdb TATOO (dane nieczytelne)
III bdb DOL Drago
(CASAR z Okopowej x FORTE Sky Fox
Hod. i Wł. Kubiak Stanisław

PSY KLASA MŁODZIEŻY – długowłose
(wiek od 12-18 miesięcy)

I bdb QUAX Vitaxis
II bdb KAZAN Fezo
(ORBIT ze Skalnego Wzgórza x PORTA Union
Hod. i Wł. Kaftan Józef
III bdb BINGO Owczar-Peter
(BORYS Fezo x HELA Fezo)
Hod. i Wł. Kaszuba Piotr
IV bdb BART Ursa-Major
(ORION z Tuszyńskiego Lasu x JAWA Ursa Major)
Hod. Skonieczka Zbigniew Wł. Zbigniew Skonieczka

PSY KLASA JUNIORÓW
(wiek od 18-24 miesięcy)

I bdb HARY z Dzierlina
( AJAX v. Sjatomistolz x HOLI z Dzierlina)
Hod. i Wł. Kokoszka Marek
II bdb NAVY Union
( DARIUS vom Nordpark x UKRA Union)
Hod. Paweł Swiniarski Wł. Łączyński Maciej

PSY KLASA JUNIORÓW – długowłose

I. bdb GREJ v.d.Holring
( VALCO vom Mattenburcherland x RONI v.d.Holring
HOD. : Albert Grein WŁ.: Balcerak
II bdb LUKAS Hartis Bohemia
(ZIDAN v. Grabfeldgau x KIRA Hartis Bohemia)
WŁ. Mieszała Karol
III bdb FERRO od Rożeja
(ORBIT ze Skalnego Wzgórza x CARYCA Flora)
HOD. Dariusz Rożej WŁ. Przybysz Stanisław
IV bdb SKUBY Wald-Dingo
(GRAF ze Skalnego Wzgórza x SUZI Wald-Dingo)
Hod i Wł. Pypłacz Waldemar
V bdb MAIR Wspaniały Pies
(CIRO Bily potok x AISZA Arizona)
Hod Grzegorz Grzybowski Wł. Gagla Roman

PSY KLASA OTWARTA
(wiek od 24 miesięcy)

I dosk BEN z Dzierlina
( BEN z Dzierlina x FIGA z Dzierlina
HOD. : Marek Kokoszka WŁ.: Kokoszka Marek
II bdb PIFF v.d. Burghartsthol
(GANDI dell More Adriatiko x OXY di Cassa Mobili
WŁ. Książczyk Zdzisław
III bdb CZAGAN Wald-Dingo
(GRAF ze Skalnego Wzgórza x TAJGA Wald-Dingo)
Hod. Pypłacz Waldemar Wł. Ogrodnik Grzegorz
IV bdb ERGO z Maleni
(CEKIN Casarino x FIGA Union)
Hod. I Wł. Tomasz Kaczmarek


PSY KLASA OTWARTA – długowłose

I dosk SPAJK od Włocławskich Gór
(SPAYK v.d. Ossenstal x LAURA z Domu pod Kózką)
HOD. Ryszard Góra WŁ. Paulina Bajnóg
II bdb RINO Ranczo Zacisze
(FIDO Konin-Warta x ROSWELL z Nois
HOD. Grzegorz i Mariusz Ambroziak WŁ. Kaftan Józef

PSY KLASA UŻYTKOWA
(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń)

I dosk DUKE Bauhofer – Land
(ARAK v. Frankengold x TRIXI v. Bauhofer – Land
HOD. Gappa Silvia
WŁ. Szturma Marta; Marcelina Kaftan
WYSZKOLENIE PO2
II dosk GHANDI Dorpland
(RENO z Krywlan x AFRA Dabor)
Hod. Dorota Czekalska-Stawicka Wł. Płocha Krzysztof
WYSZKOLENIE PO2

 

PSY KLASA UŻYTKOWA – długowłose

I dosk DERYK z Czestkowa
(CASAR z Okopowej x ETNA u Alfreda)
HOD. : Krzysztof Kowalczyk WŁ.: Kaczmarek Tomasz
II dosk ORION z Tuszyńskiego Lasu
(SENT z Rancza Kielana x DRIMA z Tuszyńskiego Lasu)
Hod. Mieczysław Gątkowski Wł Skonieczka Zbigniew
III dosk ARNI Tamar
(DENIS z Wilczego Jaru x TEYLA z Dębowej Doliny)
Hod Łukasz Adamkiewicz Wł. Międzobrodzka Ewa
IV dosk GAJDUS Fezo
(BORYS Fezo x KEKSA Fezo
HOD. Kaftan Józef WŁ. Filipczak Andrzej

PSY KLASA CHAMPIONÓW
(wiek od 24 miesięcy wymagany certyfikat na krajowego Championa)

I dosk ARANMIS Union
( BAIK v. Domenica x LAMBORGINI Wildmarkens
HOD. : Swiniarski Paweł WŁ.: Książczyk Zdzisław i Kaftan Józef
WYSZKOLENIE PSO2
II dosk LUCCA v.d.Moritzburg
(YAK vom Frankengold x HOLLY v.d.Moritzburg
HOD. : Jutta Rocker WŁ.: Galus Grzegorz
WYSZKOLENIE SchH1

PSY KLASA WETERANÓW
(wiek powyżej 8 lat)

I dosk HEKTOR z Dzierlina
(GENOR Abakus x GABI Pa-Bo-Ma)
HOD. : Marek Kokoszka, WŁ.: Kokoszka Marek
II dosk HEINO v.Brebe am See
( AREX Hagadahls x QUANA v.Brebe am See
HOD. : Beller Manfred WŁ.: Karbowski Marek
WYSZKOLENIE: SchH1

SUKI KLASA BABY
(wiek od 3 do 6 miesięcy)

I bdb BASTA v. Haus Pekrahn
( ERIK v. Elzmundungsraum x RIKA v. Haus Pekrahn
HOD. Pekra WŁ. Szturma Marta
II bdb Figa z Maleni
(CASAR z Okopowej x FITA z Maleni)
Hod. i Wł. Tomasz Kaczmarek
III bdb AVIA Rajm
(FALKO z Nois x PUMA z Dzierlina)
Hod i Wł. Robert Rudziński
IV bdb DANTI Tymienice
(MEIS Union x ZANDRA Aqua Tora
HOD. Filipiak Mariusz WŁ. Kaczmarek Tomasz

SUKI KLASA BABY – długowłose
(wiek od 3 do 6 miesięcy)

I bdb ŁEZKA Dorplant
( GHANDI Dorplant x ORSCHA Vitaxis
WŁ. Skonieczka Zbigniew
II bdb GABI z Maleni
( DERYK z Czestkowa x FITA z Maleni)
HOD. Kaczmarek Tomasz WŁ. Kaczmarek Tomaszf

SUKI KLASA SZCZENIĄ
(wiek od 6 do 9 miesięcy)

I bdb GOLDI Linabero
( LUCCA v.d.Moritzburg x LILKA Linabero)
HOD. Jan Szmaja WŁ. Czarnecki Zbigniew
II bdb ELZA Drago
( CASAR z Okopowej x GAJA Linabero)
HOD. Stanisław Kubiak WŁ. Kubiak Stanisław
III bdb WERA Lupusland
(ULK Lupusland GERDA Lupusland)
HOD. Zbigniew Zieliński WŁ. Jankowscy Dorota i Piotr

SUKI KLASA SZCZENIĄ –długowłose

I bdb ISA zur Worringer Rheinaue
(QUANTUM vom Fiemereck x GRAPPA zur Worringer Rheinaue)
HOD. Bruno Itter WŁ. Peńsko Katarzyna
II bdb QUICKE Finkenschlog - Ziger
(CIMI Finkenschlog x AGE Finkenschlog – Ziger
WŁ. Chojnacki Janusz
III bdb IVA Wald-Dingo
(GRAF ze Skalnego Wzgórza x TAKI Wald-Dingo)
Hod. Waldemar Pypłacz Wł. Kalarus Artur

SUKI KLASA MŁODZIKÓW
(wiek od 9 do 12 miesięcy)

I bdb SANDRA Zameda
(TICCO Dollby Bohemia x SANDRA Union
HOD. Zdzisław Książczyk WŁ. Szymacha Joanna
II bdb DORA Uaru
( IDOR Obadove ocko x ARUBA Uaru
HOD. Bernard Pszczoła WŁ. Pszczoła Bernard
SUKI KLASA MŁODZIKÓW – długowłose

I bdb RICKE v.d. Pistetrophe
( WITO v.d. Pistetrophe x WIANA Finkenschlog – Ziger)
WŁ. Chojnacki Janusz
II bdb KEMi Wald-Dingo
(DELON Wan-Hen x AIDA Woj-Bas)
Hod. Waldemar Pypłacz Wł. Krawczyk Sebastian
III bdb KESY Wald-Dingo
(DELON Wan-Hen x AIDA Woj-Bas)
Hod. I Wł. Waldemar Pypłacz
IV bdb IJNA Wald-Dingo
(CEZAR Zamed x ORAYA Wald-Dingo)
Hod. Waldemar Pypłacz Wł.Krawczyk Sebastian
V bdb BESTA z Kojca Wilków
( NATAN Wilcze Serce x BELLA z Kojca Wilków)
WŁ. Salzman Magdalena

SUKI KLASA MŁODZIEŻY
(wiek od 12-18 miesięcy)

I bdb AXA Beta
( LUCCA v.d.Moritzburg x BETY Gala
HOD. Urbaniak Józef WŁ. Urbaniak Józef
II bdb CZARIA Wald-Dingo
(CEZAR Zamed x ESTER Wald-Dingo)
Hod. Waldemar Pypłacz Wł. Ogrodnik Grzegorz
III bdb KESI z Dzierlina
(AJAX v. Sjatomistolz X EMI z Dzierlina)
HOD. Kokoszka Marek WŁ. Kokoszka Marek

SUKI KLASA MŁODZIEŻY – długowłose

I bdb PERŁA Fezo
( DELON Wan-Hen x URKA z Wilczego Jaru)
HOD. Kaftan Józef WŁ. Kaftan Józef
II bdb IRLA W ald-Dingo
(CZORT z Czterech Pancernych x WIKI Wald-Dingo)
Hod. Waldemar Pypłacz Wł. Rzepka Wiesław
III bdb JESIKA z Maleni
( DERYK z Czestkowa x FITA z Maleni)
HOD. Kaczmarek Tomasz WŁ. Kaczmarek Tomasz
IV bdb DOLA Izax
( JAGUAR Tom-Mag x DYCHA z Panderozy
HOD. Izabela Gładysz WŁ. Rzmuda Wiesław
V bdb ELZA Eziz
( BORYS Hof x NEGRA Niobe)
HOD. Szabat Bogusław WŁ. Macuga Radosław


SUKI KLASA JUNIORÓW
(wiek od 18-24 miesięcy)

I bdb PUMA z Dzierlina
( PAKO Lubinov – Slovakia x WENA z Dzierlina )
HOD. : Marek Kokoszka WŁ.: Rudziński Robert
II bdb AKSA Mis-Maz
(INDUS Miz-Maz x OXA Mis-Maz)
Hod. Waldemar Federak Wł. Książczyk Zdzisław
III bdb GELI v. Neandertal
( BASKO v. Haus Heldmann x HEDI aus der Eichendorffsiedlung)
HOD. Harald Scheer WŁ. Kowalczyk Krzysztof
IV db BETI Joli
(MARKO Sedan x ASTRA Zgórze)
Hod. i wł. Jatczak Piotr


SUKI KLASA JUNIORÓW – długowłose

I bdb ISA zur Worringer Rheinaue
(YANOX von Bad Boll x XANDINA vom Fichtenschlag)
HOD. Marco Oßmann WŁ. Peńsko Katarzyna
II bdb VINTA Irluka
(CLEO Irluka x Febobe Irluka)
Hod. Józef Sperka Wł/ Rzepka Wiesław


SUKI KLASA OTWARTA
(wiek od 24 miesięcy)

I dosk Xita
WŁ. Grzegorz Galus
II dosk BONISA Kama-Su
( HEINO v.Brebe am See x BELGA Meden Agan)
HOD. : Mariusz Wyglądacz WŁ.: Karbowski Marek
III dosk ANZA Mi-Go
(Werna Mis Maz)
Wł. Książczyk Zdzisław
IV dosk 105
V bdb CELTI Meden Agan
(SASKO Union x ABI Quattro)
Hod. Karbowski Marek Wł. Sobieraj Mateusz
VI bdb DORIS z Dzierlina
( DARIUS vom Nordpark x FABRI Meden Agan)
HOD. Marek Kokoszka WŁ. Goryszewski
VI bdb ERIKA z Czestkowa;
( ISSO z Morisvillu x CIRA z Czestkowa)
HOD. : Krzysztof Kowalczyk WŁ.: Kowalczyk Krzysztof
VII db MAJA - ATENA Napór
(CHASSO Niox x DARMA Napór
Hod. Pietrucha Karol Wł. Sałagacki Marcin
SUKI KLASA OTWARTA – długowłose

I dosk ROZA od Włocławskich Gór
( CARO Union x BONA z Panderozy)
HOD. Ryszard Góra WŁ. Bożena Schneider
II dosk CORA Saradon
( DUX de Cuatro x KESSY z Agiru Bohemia)
HOD. Ondrej Chromek WŁ. Grzybowski Grzegorz
III dosk LISA vom Frutetto
( NANDO vom Gollerweiher x KAMILLA vom Romerland)
HOD. Ambrogio Verpelli WŁ. Szarek Andrzej

SUKI KLASA UŻYTKOWA
(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń)

I dosk SOFI z Agiru Bohemia
( JANOS Norwisat x TOSKA Hartis CS)
HOD. Sasak Mojmir WŁ. Książczyk Zdzisław

SUKI KLASA UŻYTKOWA – długowłose
(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń)

I dosk EIDDA vom Kleinen Mochr
(KRIS vom Haus Pekrahn x TILDA Ebafarmens)
HOD. Horst Korzak WŁ. Filipczak Andrzej
II dosk TAKI Wald-Dingo
(Allah Kamienna Twierdza x Sami Union)
Hod i Wł. Pypłacz Waldemar


SUKI KLASA CHAMPIONÓW
(wiek od 24 miesięcy wymagany certyfikat na krajowego Championa)

I dosk CYTRA Quattro
(ARANMIS Union x INGA Linabero)
HOD. Mieszała Karol WŁ. Mieszała Karol

SUKI KLASA CHAMPIONÓW – długowłose
(wiek od 24 miesięcy wymagany certyfikat na krajowego Championa)

I dosk ESTERA del Toro
(ESTO v.Nort x Shella ze Skalnego Wzgórza)
Hod. Toresani Wł. Pypłacz Waldemar

 

SUKI KLASA WETERANÓW
(wiek powyżej 8 lat)

I dosk FIGA Union
( PARYS Union x PUMA Union)
HOD. Paweł Swiniarski WŁ. Kaczmarek Tomasz


Porównanie

PSY

DUKE Bauhofer – Land Ur.: 19-09-2006 NR. ROD. SZ.2188977
UMASZCZENIE czarne podpalane OJCIEC ARAK v. Frankengold
MATKA TRIXI v. Bauhofer – Land HOD. Gappa Silvia
WŁ. Szturma Marta; Marcelina Kaftan
WYSZKOLENIE PO2


PSY DŁUGOWŁOSE

GREJ v.d.Holring; Ur.: 28-10-2006 NR. ROD. NR.5628/D
UMASZCZENIE: czarne podpalane OJCIEC: VALCO vom Mattenburcherland
MATKA: RONI v.d.Holring HOD. : Albert Grein
WŁ.: Balcerak

SUKI

SOFI z Agiru Bohemia Ur.:22-09-2004 NR. ROD. W przyg.
UMASZCZENIE czarne podpalane OJCIEC JANOS Norwisat
MATKA TOSKA Hartis CS HOD. Sasak Mojmir
WŁ. Książczyk Zdzisław

SUKI DŁUGOWŁOSE

PERŁA Fezo Ur.: 28-05-2007 NR. ROD. NR.5641
UMASZCZENIE czarne podpalane OJCIEC DELON Wan-Hen
MATKA URKA z Wilczego Jaru HOD. Kaftan Józef
WŁ. Kaftan Józef


 

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.