Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Wystawy - rok 2009

Ciechanów 14-06-2009r.

ZESTAWIENIE
Ciechanów 14-06-2009r

Sędzia Paweł Swiniarski

PSY KLASA BABY
(wiek od 3 do 6 miesięcy)
lokata Ocena
I wyb. obiecująca BROCK Rajm
(O.MASTER von Lentulo x M. PUMA z Dzierlina )
Hod. Robert Rudziński; Wł. Kaftan Józef

II wyb. Obiecująca AKSEL Aloiv
(POLOv.Contra x Azja Gala)
HOD i Wł. Wlocha Krzysztof

PSY KLASA SZCZENIĄ
(wiek od 6 do 9 miesięcy)
I bdb NICKI z Agiru Bohemia
(WIKTOR x KSABA z Agiru Bohemia)
Hod. Sasak; Wł. Ksiażczyk

II bdb ESTO ze Słomkowa
(KRIS v. Haus Pekrahn x Xitta v.d. Saussteinkuste)
Hod. Maria Galus W. Walocha Krzysztof

PSY KLASA MŁODZIKÓW
(wiek od 9 do 12 miesięcy)
I bdb VEGAS vom Zellwaldrand
(TYSON v.Kottersbusch x VIVIAN vom Zellwaldrand
HOD. Wiasner Ralf; WŁ. Wizner Ralf

PSY KLASA MŁODZIKÓW – długowłose
I bdb ZAX Rodiaz
(ORBIT Rodiaz x Cety v.d. Holzheimer Linde)
Wł. Kuskowski Artur

II bdb UNIKAT z Tuszyńskiego Lasu
(ORBIT Rodiaz x TARA z Tuszyńskiego Lasu
HOD. Gątkowski Mieczysław; WŁ. Sieradzki Bogusław

III bdb ZOTTEL von Frankengold
( QUENN Loherweg x AMY v.d. Moritzburg)
HOD.Goldlust; Wł. Trojanowska Magdalena

PSY KLASA JUNIORÓW
(wiek od 18-24 miesięcy)
I bdb BILBO vom Haus Rosenbarg
(ILBO v. Holtkamper See x GERMANY van der Lust
WŁ. Galus Grzegorz

II bdb XANO v. Eschener-Geholz
(USKAN v. Lentulo x TRUDI v. Eschener-Geholz
HOD. Specht Hubert WŁ. Brewczyński Michał

III bdb POLO v. Contra
( KRIS vom Haus Pekra x QUINI v.Danischen
WŁ. Swiniarska Aneta

PSY KLASA JUNIORÓW – długowłose
(wiek od 18-24 miesięcy)
I bdb NEWIL Kalupus
(BAZYL z Liszkowickiej x ARMI z Dobrego Kojca )
WŁAŚCICIEL Schneider Bożena

II bdb QUAX Vitaxis
( XANDY Vitaxis x KARMA Vitaxis
HOD. Vitezslav Fiala WŁ.Chojnacki Janusz

III bdb CERO v.d. Ostseekuste
( KRIS vom Haus Pekrahn x INDIA apo Armani
HOD. Jan Gusche WŁ. Szmagaj Barbara

PSY KLASA OTWARTA
(wiek od 24 miesięcy)
I dosk MASTER von Lentulo
( USKAN von Lentulo x FELI von Lentulo)
HOD. Hanno Moller WŁ. Rudziński Robert

II dosk CZAGAN Wald-Dingo
(GRAF ze Skalnego Wzgórza x TAJGA Wald-Dingo)
HOD. Waldemar Pypłacz; WŁ. Kaftan Józef

III bdb KEWIN Beifuss
(ORBIT ze Skalnego Wzgórza x XILI z Rokoli
HOD. Sylwia Stefańska, WŁ. Łapiński Zenon

IV bdb ARNO Union
( BANDITH von Neandertal x FANTA Union
HOD. Paweł Swiniarski; Wł. Maliccy

PSY KLASA OTWARTA – długowłose
(wiek od 24 miesięcy)
I dosk GREJ v.d.Holring;
(VALCO vom Mattenburcherland x RONI v.d.Holring
HOD.Albert Grein; WŁ.Balcerak Jacek

II dosk ALFO z Wilczego Jaru
( ARAMIS z Żabnicy x NORA Union
HOD. Mieczysław Kacperski; WŁ. Jezierski Arkadiusz

III dosk ROLI od Izy
( RAPY v.d. Ossenstal x LORA Fezo
HOD. Izabela Matusiak; WŁ. Kaftan Józef

IV db KEWIN Opal
( FAITHO von der Urbecke x DYCHA z Panderozy
HOD. Jacek Lipowski; WŁ. Ambroziak Mariusz i Grzegorz


PSY KLASA UŻYTKOWA
(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń
I dosk YOUKON v. Klostermoor
(ESTON v. Noort x FELIA v. Klostermoor
WŁAŚCICIEL Kaftan Józef;WYSZKOLENIE SchH1


PSY KLASA UŻYTKOWA – długowłose
(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń
I dosk ARNI Tamar
(DENIS z Wilczego Jaru x Teyla z Dębowej Doliny)
Hod. Adamkiewicz Łukasz Wł. Międzobrodzka Ewa

SUKI KLASA BABY
(wiek od 3 do 6 miesięcy)
I bdb BEKY Rajm
(MASTER von Lentulo x PUMA z Dzierlina
HOD. Robert Rudziński; WŁ. Rudziński Robert

II bdb FANTA ze Słomkowa

(LUCCA v.d.Moritzburg x HASSEL Union
HOD. Galus Maria; WŁ. Swiniarska Aneta

III bdb DEA z Ujazdowa
Wł. Kokoszka Marek

IV bdb DEMI z Ujazdowa
Wł. Kokoszka Marek

SUKI KLASA SZCZENIĄ
(wiek od 6 do 9 miesięcy)
I bdb DONA ze Słomkowa
(KRIS v. Haus Pekrahn x BEJSZA Bez-And
HOD. Maria Galus; WŁ. Kokoszka Marek

SUKI KLASA SZCZENIĄ – długowłose
(wiek od 6 do 9 miesięcy)
I bdb ROXETT Kalupus
(MARCUS Status quo x IWANA Kalupus
HOD. Magda Bariak; WŁ. Schneider

II bdb DUMA Fezo
(LUKAS Hartis Bohemia x DELTA Fezo
HOD. Józef Kaftan; WŁ Jezierski Arkadiusz

III bdb JACKI von Butiender Land
( BRUNO von Wierchundert Hertw x GALINA von Butiender Land
HOD.Wienmark Uwe; WŁ. Trojanowska Magdalena

SUKI KLASA MŁODZIKÓW
(wiek od 9 do 12 miesięcy)
I bdb CIRA v. Haus Pekrahn
( ERIK v. Elzmumdungsraum X HOGGE aus Westsachsen )
HOD. Pekrahn Dirk; WŁ. Swiniarska Aneta

II bdb CALINA Union
(RAMBO vom Ratsberg x BESSY von Neandertal )
HOD. Paweł Swiniarski; WŁ.Łęczyński Maciej

 

SUKI KLASA MŁODZIKÓW – długowłose
(wiek od 9 do 12 miesięcy)
I bdb ZEKA vom der Zenteiche
( FURBO x KELLY )
WŁAŚCICIEL Chojnacki Janusz

II bdb ZAMBIA Arderia
(ROY Terrae Lupiae x WARTHA Arderia)
WŁAŚCICIEL Kaftan Józef i Weronika Kęsicka

III bdb MOLLY z Agiru Bohemia
(WIKTOR v. Zelwerland x KSAWA z Agiru Bohemia )
HOD. Sasak Mojmir; WŁ. Ceglarek Mariusz

SUKI KLASA MŁODZIEŻY
(wiek od 12-18 miesięcy)
I bdb IOSY v.Bad-Boll
(OBER v.Bad-Boll x PANIA dell Alto Pino)
HOD. Hans-Peter Rieker; WŁ.Swiniarska Aneta

II bdb GOLDI Linabero
(LUCCA v.d.Moritzburg x LILKA Linabero)
HOD. Szmaja; WŁ. Kokoszka Marek

III bdb INES z Agiru Bohemia
( NAT v. Makreburg Land x XIXI z Agiru Bohemia)
HOD. Sasak Mojmir; WŁ. Książczyk Zdzisław

IV db KIKA z Dobrego Kojca
(OTTO v. Haus Yu x ARIS z Dobrego Kojca)
WŁAŚCICIEL Kaftan Józef i Weronika Kęsicka

V db 71 KELLY

SUKI KLASA JUNIORÓW– długowłose
(wiek od 18-24 miesięcy)
I bdb AXA z Kasztanowej Alei
( BANKO v.Farbernspiel x ESPA Przylesie)
HOD. Eugeniusz Zamiar; WŁ. Trojanowska Magdalena

II bdb BRENDA z Sasskiej Górki
( JAGUAR Tom-Mag x x ADELA Izax)
HOD. Dorota, Lech Jedynak; WŁ.L Szmagaj Barbara

SUKI KLASA OTWARTA
(wiek od 24 miesięcy)
I dosk CWC LINDA Zameda
(ARANMIS Union x MONI od Kajtura)
HOD. Zdzisław Książczyk; WŁ. Łapiński Zenon


SUKI KLASA OTWARTA– długowłose
(wiek od 24 miesięcy)
I bdb EIDDA vom Kleinen Mochr
(KRIS vom Haus Pekrahn X TILDA Ebafarmens)
HOD. Horst Korzak; WŁ. Ambroziak Mariusz i Grzegorz

SUKI KLASA UŻYTKOWA
(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń)
I dosk CWC SOFI z Agiru Bohemia
( JANOS v.d.Noriswand X TOSKA Hartis CS
HOD. Sasak Mojmir WŁ. Książczyk Zdzisław
WYSZKOLENIE ZVV1

II dosk AFRA

III bdb DORIS z Dzierlina
(DARIUS vom Nordpark x FABRI Meden Agan)
HOD. Marek Kokoszka; WŁ. Goryszewski

SUKI KLASA CHAMPIONÓW
(wiek od 24 miesięcy wymagany certyfikat na krajowego Championa)

I dosk SANDRA Union
( ICE v.Domenica x SZARON Union)
HODOWCA: Paweł Swiniarski; WŁ.Książczyk Zdzisław

 

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.