Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Wystawy - rok 2012

Rybnik 19-08-2012r.

Zestawienie Rybnik 19-08-2012r.

Sędzia Paweł Swiniarski

 

PSY KLASA BABY - długowłose

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

Lokata Ocena

I           bdb                             ALEX z Leśnej Krainy  

(YAC z Lintichu x NONA vom Zellwaldrand)

Hod.   Mateusz Kowalski; Wł. Rojek Paweł

II          bdb                             48

III          bdb                             ERWIN Wilcza Horda  

(KEWIN Opal  x ASHLEY Wilcza Horda )

Hod. Waldemar Karaśkiewicz; Wł. Karaśkiewicz Sylwia

 

PSY KLASA SZCZENIĄT – długowłose

(wiek od 6 do 9 miesięcy)

Lokata Ocena

I           bdb                             ARES z Granic 

( YAC z Lintichu x FREA z Agiru Bohemia)

Hod.   Piotr Rojek Wł. Kowalski Mateusz

II          bdb                             ABIS z Granic  

( YAC z Lintichu x FREA z Agiru Bohemia)

Hod.   Piotr Rojek Wł. Pieruszka Bożena

III          bdb                             OMEN z Folinku  Ur.: NR. ROD. dok. w przyg.

                                               ( x )

WŁAŚCICIEL  Janota Marcin i Monika

IV         bdb                             49

V          bdb                             ASAN z Granic  

( YAC z Lintichu x FREA z Agiru Bohemia)

Hod.   Piotr Rojek Wł. Karbowy Marek

 

PSY KLASA MŁODZIKÓW

(wiek od 9 do 12 miesięcy)

Lokata Ocena

I           bdb                             DIEGO

II          bdb                             CYRYL

 

PSY KLASY MŁODZIEŻY

(wiek od 12-18 miesięcy)

Lokata Ocena

 

DARON Union

(HARRI von Neandertal x BLEKI Union)

Hod.   Paweł Swiniarski; Wł. Kaftan Józef

 

PSY KLASY MŁODZIEŻY  – długowłose

Lokata Ocena

I           bdb                             FIORD Wilczy Diament  

( GARON vom Schenken Landchen x YOGA ze Skalnego Wzgórza)

Hod.  Zdzisław Cincio; Wł Rojek Paweł

II          bdb                             FOKS Wilczy Diament  

( GARON vom Schenken Landchen x YOGA ze Skalnego Wzgórza )

Hod.  Zdzisław Cincio; Wł. Loska Zbigniew

 

PSY KLASA JUNIORÓW

(wiek od 18-24 miesięcy)

Lokata Ocena

I           bdb                             BIG BOSS FOR SAMBATUS Darga Urma  

(  ZION Astoria Kas x YUKKA Mon Sad HODOWCA N.p. Bova)

WŁAŚCICIEL  Literacki Stanisław

II          bdb                             CODY vom Valtenberg  

(  BLAKE Kratmosens x LOLA vom Valtenberg)

Hod. Sven Dittrich; Wł. Ratajczak Wiesław

 

PSY KLASA OTWARTA

(wiek od 24 miesięcy)

Lokata Ocena

I           dosk     CWC                BRUNO z Agiru Bohemia  

( Arex v.d. Wilhelmswarte x Caria Sarandon )

WŁAŚCICIEL  Rzepka Dorota

 

PSY KLASA OTWARTA – długowłose

Lokata Ocena

I                                             KEWIN Opal  

(  FAITHO von der Urbecke x DYCHA z Panderozy)

Hod.  Jacek Lipowski; Wł. Karaśkiewicz Sylwia

II                                           FANTO

III                                           HAKER Wilczy Diament  

( YAC z Lintichu X JASMIN vom Schollweicher)

Hod. i Wł   Zdzisław Cincio

IV                                           SAJMON

V                                            APOL Rubinowy Trop   

( ORBIT Rodiaz x QUALLELA vom Grafenbrunn)

Hod.  Andrzej Wilk; Wł. Adamski Lucyna

 

PSY KLASA UŻYTKOWA – długowłose

(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń)

Lokata Ocena

I           dosk     ZW. Wyst.        XADO vom Fichtenschlag Zwinger

( Faxo vom Fichtenschlag  x Camilla vom Fichtenschlag)

WŁAŚCICIEL  Rzepka Dorota

WYSZKOLENIE PSO2

 

SUKI KLASA BABY – długowłose

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

Lokata Ocena

BETI Kosma

(  ZIDAN ze Skalnego Wzgórza x MISIA Bajamara)

Hod. i wł.   Wiesław Ratajczak

 

 

SUKI KLASA SZCZENIĄT - długowłose

(wiek od 6 do 9 miesięcy)

Lokata Ocena

I          bdb                

II         bdb                             BORA z Granic

( YAC z Lintichu x GWEN Opavia Hof)

Hod.  Piotr Rojek; Wł. Berger Zbigniew

III                                           AZA z Granic  

(YAC z Lintichu x FREA z Agiru Bohemia)

Hod.  Piotr Rojek; Wł. Kadłubek Marek

IV                                           AWA z Granic

(YAC z Lintichu x FREA z Agiru Bohemia)

Hod.  Piotr Rojek; Wł. Berger Zbigniew

 

 

SUKI KLASA MŁODZIEŻY – długowłose

(wiek od 12-18 miesięcy)

Lokata Ocena

I                      ZW. WYST    FABIA Wilczy Diament  

( GARON vom Schenken Landchen x YOGA ze Skalnego Wzgórza)

Hod.  Zdzisław Cincio; Wł. Czarnynoga Piotr

II                                            NELLA Wilczy Diament  

( DAVID von Tronje x JASMIN vom Schollweiher

Hod.   Zdzisław Cincio; Wł. Pustelnik Monika

III                                           CYRIA

IV                                           DORA

V                                            SAND

VI                                           AKACJA Ranczo Wilkowyje  

(  ASAN Wilcze Gniazdo X CASTA v. Butjenter Land)

Hod. Aneta Wasilik; Wł. Różański Marian

VII                                           ETNA Ranczo Wilkowyje

(ASAN Wilcze Gniazdo x IRIS Viernheimi)

Hod.  Aneta Wasilik; Wł. Różański Marian

VIII                                        59 Nala

 

SUKI KLASA JUNIORÓW – długowłose

(wiek od 18-24 miesięcy)

Lokata Ocena

                       
GAMA Wilczy Diament

(GARON vom Schenken Landchen  x YOSANDY vom Elzmundungsraum)

Hod.  Zdzisław Cincio; Wł. Ratajczak Wiesław

 

NONA  vom Zellwaldran  

( REMO vom Fichtenschlag x HANNA vom Zellwaldrand)

Hod.   Ralf Wiesner; Wł. Kowalski Mateusz

 

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.