Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Wystawy - rok 2013

29,30-06-2013r Sieradz

 XI Sieradzka Wystawa Owczarków Niemieckich 29,30-06-2013r.

Obsada Sędziowska

Paweł Swiniarski

 

PSY KLASA BABY – długowłose

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

 

Lokata Ocena

I           bdb      CEKIN Woj.-Bas

(GIO vom Muhlenteich x KAMEA Woj-Bas

Hod. Wojciech Pustelnik; Wł. Włodarczyk Roman

II          bdb      RAFI z Herny

( SOLO Fezo x ROLA Fezo )

Hod. Kazimierz Lewandowski; Wł. Lewandowski Kazimierz

III          bdb      124

 

PSY KLASA SZCZENIĄT

(wiek od 6 do 9 miesięcy),

 

I           bdb      BRX Union 

(m.BAFFIE Mader-Land 

Hod. P. Swiniarski; Wł. Aneta Swiniarska

II          bdb      TAJMON Union

(HARRI von Neandertal x BAJA Rajm

Hod.  Paweł Swiniarski; Wł. Szwankowski Piotr

 

 

PSY KLASA SZCZENIĄT  - długowłose

 

I           bdb      HERO na Skraju Lasu

( DRAGON na Skraju Lasu x BONA Van Dłu-Gosz )

Hod i wł. Pietrzak Mariusz

 

PSY KLASA MŁODZIKÓW

(wiek od 9-12 miesięcy)

 

I           bdb      ARIK Gabis

( BROK Union Team x GITI Union

Hod. i Wł. Gawron Barbara i Zbigniew

II          bdb     

Wł. Kajda Przemysław

 

PSY KLASA MŁODZIKÓW – długowłose

 

I           bdb      BRANDON z Koźmina

(DAX Opal x ZUMA Wilcze Echo

Hod. i Wł. Jerzy Bednarczyka

II          bdb      GENIUS Wilcze Serce

( WAHIM Wilcze Serce x CELI Wspaniały Pies

Hod. Sylwia Łozowska; Wł. Palka Miłosz

III          bdb      DISE a-Verso

(GIO vom Muhlenteich x DORA Scania

Hod.Jacek Ignaczak; Wł. Ignaczak Kamil

IV         bdb      GERO Wilcze Echo

( EX Sarandon x RONI v.d.Holring

Hod. Andrzej Filipczak; Wł. Głowacki Daniel

 

PSY KLASA MŁODZIEŻY – długowłose

 

I           bdb      CZAKO Kras-Hof

( FERO Kruan x CYLA Kruan )

Hod. i Wł.  Krasuski Krzysztof

II          bdb      LAJF Czar-Pereł

( ZULUS Fezo x SIMON Fezo )

Hod.Damian Michalak Wł.  Kaftan Józef

III          bdb      130

IV         bdb      APOLO V-Czak

( EBI Rodiaz x BONI Fezo )

Hod i Wł.  Kamil Ignaczak

V          bdb      CHARLIE Wilcza Gromada

( ZAX z Krywlan x INGA Arkadia )

Hod. Grzegorz Janicki; Wł. Wawrzyniak Krzysztof

 

PSY KLASA JUNIORÓW

(wiek od 18-24 miesięcy)

 

I           dosk    FADO Daarmando

( XEDOSx DUNIA v. Fiderlander Land

Hod. i Wł.  Piekarski Dariusz

 

PSY KLASA JUNIORÓW – długowłose

 

I           bdb      TIMO Mar-Go

( VLADEK Rodiaz x ESKA Rodiaz)

Hod. Józef Sikora; Wł. Pawłowski Sławomir

II          bdb      JANTAR z Dębowej Doliny

( CERO von der Ostseekuste x HIRA z Dębowej Doliny)

Hod.  B. Szmagaj J.Małkowski; Wł. Rosiński M.

III          bdb      HORIS Mi-Rex

( LESTER Opal x  SZAZA Fezo )

Hod. i Wł.  Masłowski Mirosław

IV         bdb      CYRYL Wilcza Horda

( KEWIN Opal x XSERA Wald-Dingo)

 Hod. Sylwia Karaśkiewicz; Wł. Krawiec Robert

V          bdb      URI Mar-Go

( LENOX Artrox x PENY Mar-Go )

Hod. Józef Sikora; Wł. Błażejewski Eugeniusz

 

PSY KLASA OTWARTA

(wiek od 24 miesięcy)

 

I           dosk    DON vom Friedlander Land

( VENTO v.d. Hopfenhalle x MERRY von Trafalga )

Hod. Axel Oehmke; Wł. Ignaczak Kamil

 

PSY KLASA OTWARTA – długowłose

(wiek od 24 miesięcy)

 

I           dosk.   HARRY Alfa

( IWAN z Kaskady x BELLA Alfa)

 Hod. Aleksy i Justyna Gołda; Wł. Wietrzykowski Zdzisław

II          dosk.   QUANDO vom Lauterbach

( YUKON vom Trumpetersprung x FILA von Schonen Wippertal)

Hod. Randall Lauterbach; Wł. Rosochacki Zdzisław

III          dosk    SANTO z Rakowieckiego Dworu

( DOLLAR vom Zellwaldrand x CESY z Domu Nauczyciela)

 Hod. Mariusz Huszcza; Wł. Bednarczyk Jerzy

IV         dosk    SPAYK Mar-Go

( VLADEK Rodiazx BETI Kruan )

Hod. Józef Sikora; Wł. Jasek Daniel

V          dosk    FERO Kruan

( YUKON ze Skalnego Wzgórza x ROFI v.d. Horling

Hod. Krupa Ryszard; Wł. Ponikowski Piotr

VI         dosk    ABOR Kruan

( YUKON ze Skalnego Wzgórza x BORA Wolf-Max )

Hod. i Wł. Ryszard Krupa

VII        dosk    LORD z Różyc

( ELKO vom Hans der Rosen x Inez z Różyc) 

Hod/ Gać Stanisław; Wł. Jamróz Krystian

VIII       dosk    JOKER Z Pracz Odrzańskich

( LARUS Kenola x GITTA Acer Aureum )

Hod. Artur Wyciślak; Wł. Wawrzyniak Krzysztof

IX         dosk    SOLO Fezo

( YEZ-YANKEZ Fezo x XILI z Rokoli)

Hod. Kaftan Józef; Wł. Lewandowski Kazimierz

X          dosk    BIG BOSS FOR SAMBATUS Darga Urma

(ZION Astoria Kas x YUKKA Mon Sad)

Hod. N.p. Bova; Wł.  Literacki Stanisław

XI         dosk    SAKSO Czarna Perła

( FERRO od Rożeja x TINA Czarna-Perła)

Hod. Stanisław Przybysz; Wł. Pietrzak Mariusz

XII        bdb      OBER Flora

( ORBIT ze Skalnego Wzgórza x PORTA Union)

Hod. Wł. Kurzawa Joanna

XIII       bdb      FUX z Doliny Łubianki

( AIK vom Haus Pekrahn x TERA Kabi)

Hod. Mateusz Marciniak; Wł. Kieszkowski Ryszard

 

PSY KLASA UŻYTKOWA

(wiek od 24 miesięcy wymagane jedno z uznanych przez KHRON wyszkoleń)

 

I           dosk    BRUNO z Agiru Bohemia

( Arex v.d. Wilhelmswarte x Caria Sarandon )

Wł. Rzepka Dorota

WYSZKOLENIE PSO1

II          dosk    CARLOS vom Friedlander Land

( GODALIS Tino x MERRY von Trafalga)

Hod. Axel Oehmke; Wł. Józef Kaftan

WYSZKOLENIE ScHH1

 

PSY KLASA CHAMPIONÓW – długowłose

 

I           dosk    DET Kruan

                        (YUKON ze Skalnego Wzgórza x ROFI v.d. Horling

II          dosk    CZAPI Rymbaś

( MIRO z Weselskiej Zagrody x  LANA Rymbaś)

Hod. Rymuza Leszek; Wł. Ponikowski Piotr

 

PSY KLASA WETERANÓW

 

ABS z Wilczego Jaru

( TICCO Dollby Bohemia X ANDA Wawebanay)

hod. Mieczysław Kacperski; Wł. Dudziński Franciszek

 

SUKI KLASA BABY

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

 

I           bdb      PRIMA Lupusland

( MARK z Agiru Bohemia x NIKI Lupusland)

Hod. Zbigniew Zieliński; Wł. Zieliński Zbigniew

II          bdb      PROZA Lupusland

( MARK z Agiru Bohemia x NIKI Lupusland)

Hod. Zbigniew Zieliński; Wł. Zieliński Zbigniew

III          bdb      PRAGA Lupusland

( MARK z Agiru Bohemia x NIKI Lupusland)

Hod. Zbigniew Zieliński; Wł. Zieliński Zbigniew

IV         bdb      PRANA Lupusland

( MARK z Agiru Bohemia x NIKI Lupusland)

Hod. Zbigniew Zieliński; Wł. Zieliński Zbigniew

 

SUKI KLASA BABY – długowłose

(wiek od 3 do 6 miesięcy)

 

I           bdb      AFERA BADORIA

( GRAND ze Słomkowa x EIDDA Kleinen Mohr )

WŁAŚCICIEL Balcerak Jacek

II          bdb      DELJA z Dębowej Doliny

( SANTO z Rakowieckiego Dworu x BIANKA z Sasskiej Górki)

Hod. B. Szmagaj J.Małkowski; Wł. Emilka Małkowska

III          bdb      BIRA z Dębowej Doliny

( VALKO ze Skalnego Wzgórza x FEGA Kruan)

Hod. B. Szmagaj J.Małkowski; Wł. Małkowski Adaś

IV         bdb      BORA Kruan

                        (ZOTTEL v. Zelwaldrand x MEGI ze Skalnego Wzgórza

                        Hod. i Wł. Robert Krupa

V          bdb      KAMILA von Simpor

                        ( ONUR v. Haus Bifo x KUBA Feetback)

                        Hod. Simovic; Wł. Marian Jasek

VI         bdb      GERDA ze Śródmieścia

(ZAMP Wilcze Echo x R-UMI ze Skrzyszowa)

Hod. Piotr Pawlak; Wł. Skonieczka Zbigniew

VII        bdb      EMILLY von Gran Peregrino (FCI)

( DEMETRI Temperton x RYTSUKA de Peregrino)
Hod. Agnieszka Szymonek; Wł.
Karaśkiewicz Konrad

VIII       bdb      INEZ Rosochatka

                        (AGAT z Borowskiej Zagrody x DONA)

                        Hod. i WŁ. Rosochacki

 

SUKI KLASA SZCZENIĄT

(wiek od 6 do 9 miesięcy)

 

I           bdb      TAJA Union

(HARRI von Neandertal x BAJA Rajm)

Hod. Paweł Swiniarski; Wł. Kajda Przemysław

 

SUKI KLASA SZCZENIĄT  - długowłose

 

I           bdb      BOCA z Plarenu

( Tensor x CODI z Hetmańskie Sfory) 

Wł.  Ignaczak Kamil

 

SUKI KLASA MŁODZIKÓW

(wiek od 6 do 9 miesięcy)

&n

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.