Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Aktualności - zobacz wszystkie »

Film - Klubowa Wystawa ON Sieradz 2017r.  Więcej »

ZMIANA SIEDZIBY ZARZĄDU I BIURA KHRON  Więcej »

KLUBOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH KHRON  Więcej »

SKŁADKA CZŁONKOWSKA  Więcej »

Hodowle zarejestrowane w KHRON

Wyszukiwanie:

Jeśli Twoja hodowla nie znalazła się na tej liście, prosimy o kontakt.

1AbaronPiotr Zając
2Abir FrankiFranciszek Dudziński
3Ag-PiPiotr Teda
4AgatMałgorzata Zuchora
5AlfaAleksy i Justyna Gołda
6AmantisJakub Szmagaj
7AmicusIreneusz Łuczak
8And-MolAndrzej Malinowski
9AngoAndrzej Gogolin
10AnilaAlina Kaczmarek
11ArszaArkadiusz Szauer
12BastaMirosław Grygiel
13BikaMateusz Walenta
14Black ShadowMonika i Jacek Pietrzak
15Blue RibbonTomasz Grzelka
16BodzioBogusław Gazdowicz
17Bojs - BojsKrzysztof Wawrzycki
18Bredom Dominik Brewczyński
19Brygada WilkPaulina Sobczak; Piotr Sobczak
20Buczkowska WatahaRoman Urban
21CentaurRowicki Jan
22Chlebowska FerajnaGrażyna Osiak
23Cisowe WzgórzaJarosław Ptak
24CogitoKieplin Jacek
25ColbaseroKoszowska Kinga
26Czar-PerełDamian Michalak
27Czarna SforaPiotr Górniak
28Czarna-PerłaStanisław Przybysz
29Czarny SmokRafał Pacer
30Czechowickie DiamentySpryszak Lech
31Czes-DogPaweł Czestkowski
32DafriPodkowa Aleksandra
33Dar-NatDariusz Piaseczny
34DebesSebastian Płusa
35DębinaTomasz Przybylski
36DębinkiZbigniew Klata
37Dębiny Dębski Daniel
38Dębowa Sfora Pamuła Anna
39Demony SławyZadworni Emil i Ewelina
40Diabelski KrągDariusz Ubda
41Dolina StawskaAndrzej Falis
42don SzafirMichniok Krzysztof
43DragonKrystian Jamróz
44Duchy LasuArkadiusz Feliński
45ElkaKachel Władysław
46EmineroŁukasz Adamkiewicz
47ErgoEdyta i Robert Gola
48Evi-MarWitold Szewczyk
49Ew-AnJaksa Aneta
50FamaRoman Włodarczyk
51FezoKaftan Józef
52Fire WolfAnna Ząbczyńska
53FolwarkWypych Leszek
54For-LannMirosław Chudek
55ForteBernard Gwardys
56GałkiPrzemysław Kajda
57GardaRafał Konopski
58Głuchowska GórkaZygmunt Sulej
59GoldstarMarek Drak
60Górska Dolina Wiśniewski Jacek
61Guardiano di NotteRafał Pacer
62HakunaJerzy Musiał
63HetmanLeszek i Kordian Świniarscy
64Hodowla Dobrego DniaMalyska Tymoteusz
65Hodowla RóżaMarian Różański
66HubertusJózef Seliga
67IgnusLucyna Adamska
68IlcaneKrzysztof Gorzawski
69Ivo - Ares Tomasz Grzesik
70Iwo-MarMirosław Andrysiak
71JanexJan Barański
72JarexJarosław Boruszewski
73JaroRobert Jaśkiewicz
74JawonekTomasz Jaworski
75JawonekJaworski Tomasz
76JurantJerzy Eksman
77Kamai-DogsWojciech Wesołowski
78KamilaMariusz Lesiak
79KanimalsMariusz Smykowski
80KarosaJermanowski Karol
81KiaraWioleta Tomczak
82Konrad WaldJerzy Tokarczyk
83Konrad Wald Tokarczyk Jerzy
84KortensGrzegorz Tomczak
85KortensGrzegorz Tomczak
86KosmaWiesław Ratajczak
87KratosWęgier Klaudia
88KruanRyszard Krupa
89KrysStawirej Krystian
90Krys-DamAdam Orligóra
91LakiMarcin Mitoraj
92LalaGrzegorz Jezierski
93LalaGrzegorz Jeziorski
94Las ŁubiankaPiotr Marciniak
95Leśna SforaStanisław Myśliński
96Leśny Gaj Mariusz Świątkowski
97Lubowskie StadoKrzysztof Wawrzyniak
98LupuslandZbigniew Zieliński
99Madar-LandMagdalena Piekarska
100MadraTaczała Mariusz
101Mahoniowy TropPaweł Wąsacz
102Majaka LupusMałgorzata Czekalska
103Mar-GoJózef Sikora
104Marko DogKasza Piotr
105MarkosPaweł Nowak
106MarszalDariusz Marszałek
107Mart - EraKubalska Marta
108Mart - EraMariusz Kubalski
109MascoJacek Baczkowski; Mateusz Baczkowski
110MasłowSławomir Pawłowski
111Masta TeamMaciej Staszewski
112MezoKrzysztof Owczarek
113Mi AmigoBożena Dąbrowska - Cyganiak
114Mi-RexMirosław Masłowski
115MikadoBernadeta Białczyk
116Mon-MarMariusz Trojanowski
117Morski KiełAneta i Łukasz Bugaj
118na Skraju LasuMariusz Pietrzak
119Na zakolu DłubniPiotr Nowak
120NadmarolKrzysztof Latosiński
121NelsaAnna Lewandowska; Elsawy Wael
122NomadaZbigniew Jasiak
123Notecka DolinaWietrzykowski Zdzisław
124Notecka DolinaAgnieszka Wietrzykowska
125Numa Zagroda KierskaMariola Walusz
126od BergusiaZbigniew Berger
127od Brzozowskich Piotr Brzozowski
128od CzarnegoStanisław Sekura
129od DzyniaTadeusz Kuszaj
130od GórniakaJózef Górniak
131od GwiazdoraPiotr Gwiazda
132od JankaBorowczyk Jan
133od JoliPiotr Jatczak
134od KlimasaRobert Klimkowski
135od KudłategoTomasz Makota
136od RożejaDariusz Rożej
137od TomasaPryk Tomasz
138od TomasaPryk Tomasz
139od Włocławskich GórRyszard Góra
140OkazGrzegorz Rydzek
141Olsen w OprodzieWaldemar Siwek
142Opal. Lipowska Marlena
143OwczarJacek Janus
144Owczarkowa FrajdaLigocka Paulina
145ParcelaDamian Łazowski
146Pasja RonaGrzegorz Węgrzyk
147Pati DogMonika i Marcin Janota
148PawerfulPaweł Rękas
149pod KaczoramiMirosław Kopertowicz
150pod KasztamiRafał Szczepaniak
151pod Starym DęmbemSerafin Mariusz
152Poddębickie Diamenty Andrzej Sudaj
153Przełęcz NadiraKrzysztof Świniarski
154Przycka TrzynastkaWładysław Fedorowicz
155Psie ranczoRobert Kasprzyk
156Psie SerceKarol Augustyniak
157RafiKrzysztof Grzyb
158Ranczo nad StrumykiemAndrzej Jagiełka
159Ranczo u "Wiki"Czesław Zadłużny
160Ranczo u Ryśka Ratajczak Marlena
161Ranczo ZaciszeMariusz Grzegorz Ambroziak
162RolandAnna Matlak
163RomusRatajczak Romuald
164RosochatkaZdzisław Rosochacki
165Royal StarGrzegorz Rzeźnik
166RurkeMariusz Lewandowski
167RyśRyszard Dziurkowski
168SabaPawlak Wojciech
169Sabat TeamDariusz Sabatowski
170SchreibendorfMarta Hosner - Kosik
171Skrzatuska Twierdza Grygiel Mirosław
172Smocza GórkaJastrzębska Weronika
173Smuga Kieruzel Grzegorz
174SobiSobczyk Mariusz
175SokoGórecki Robert
176spod ŚliwyTomasz Kotlarz
177Sta-LitStanisław Literacki
178Star-DogPaweł Długosz
179StefbrukMajewski Zbigniew
180Świerkowa DolinaKoliński Krzysztof
181SzakalTadeusz Kowalik
182Szczęśliwy DworekMoraczyńska Magdalena
183Szczęśliwy DworekMagdalena Moraczyńska
184Szlachetna PerłaPaweł Babiński
185Tobi-ParParada Marcin
186Tom BasTomasz Basiak
187Tom-KalTomasz Kalita
188TorrenteMówińska Klaudia
189Tropem WilkaHalina Andrzejczak
190Tropem Wilka Andrzejczak Halina
191u AsiNowak Jarosław
192u SławomiraSławomir Dobek
193UnionAleksandra i Paweł Swiniarscy
194Ursa MajorZbigniew Skonieczka
195V-CzakKamil Ignaczak
196VaderaGrzegorz Budziszewski
197Van Dłu-GoszPaweł Długosz
198w Dolinie WilkówArkadiusz Smykowski
199Wald-MarWaldemar Wnuk
200WatahaGrzegorz Wanat
201WerwaDorota Rzepka
202Wesoła GromadkaWiesław Knapik
203Wiatrakowe WzgórzeKarol Rusin
204Wilcza ChataAnna i Waldemar Wolscy
205Wilcza KrainaAndrzej Witczak
206Wilcza OstojaAnna Kępa
207Wilcza SforaMariola i Michał Jagła
208Wilcza WatahaMateusz Surma
209Wilczasty Raj Polit Grzegorz
210Wilcze DemonyMariola i Michał Jagła
211Wilcze EchoAndrzej Filipczak
212Wilcze KotlinyMaciaszczyk Dawid
213Wilcze Kotliny Katarzyna Maciaszczyk
214Wilcze RozłogiArkadiusz Kołek
215Wilczki z WiślanejMichał Podralski
216Wilczy DiamentZdzisław Cincio
217Wilczy DiamontCincio Sebastian
218Wilczy Dół Marian Olszewski
219Wilczy DuchStanisław Literacki
220Wilczy LasWeiruch Andrzej
221Wilczy Pazur Henryk Pawelec
222Wilczy SekretMichał Prządka
223Wilczy WąwózKrzysztof Kozłowicz
224Wilczy WąwózKozłowicz Krzysztof
225Wilki StanaStanisław Zakrawacz
226Wilki z MaksaBożena Firfas
227Wilki z NiechmirowaMarek Wilk
228Wilki z Nowego ŚwiatuKumosiak Józef
229WizenWiesław Ludziejewski
230Wolf LandKrzysztof Wawrzyniak
231Wolftal K9Tomasz Kmin
232Wspaniały PiesGrzegorz Grzybowski
233z Bobrownickiego LasuJacek Kruszyński
234z BorysławicPaweł Kujawka
235z Borysławic ZamkowychŁukasz Miszczak
236z Brzozowej DolinyDaniel Jasek
237z Czarnego BoruGrzegorz Toś
238z Czerwonego MłynaKarolina Maj
239z DębinkiKlata Zbigniew
240z Dębowej DolinyJan Małkowski
241z Doliny GrabiBogdan Długosz
242z Doliny ŁubiankiMateusz Marciniak
243z Doliny NarwiWojciech Choiński
244z Doliny NeruKrzysztof Kos; Mikołaj Kos
245z Doliny NidyPiotr Czarnecki
246z Doliny StawówPrzemysław Przyborowski
247z Doliny StawówPrzemysław Przybysz
248z Doliny WisłyMarek Miaz
249z Domu Stolarza Bartosz Kwiatkowski
250z FaustynowaMarek Bocian
251z Gołanieckiego ZamkuAgnieszka Ogrodnik
252z Góry Niesyto Paweł
253z Grodu Sari Nowacka Anna
254z GutowaKwiatkowski Bartosz
255z Klanu Jaro J, M, R i N Kulczyccy
256z Kojca UrbanikDarisz Urbanik
257z KoźminaJerzy Bednarczyk
258z Krępy PoddębickiejTadeusz Leśniak / Sylwester Rynkiewicz
259z KrysztopoluBogdan Krysztofiak
260z Leśnej KrainyMateusz Kowalski
261z Lipnickiej Sfory i ZagrodyKrzysztof Jabłoński
262z LudwinyGrzegorz Zdunek
263z LutocinaHalina Smolińska
264z Łagiewnickiego LasuOśmiałowscy Klaudia i Zdzisław
265z ŁąkowejCzesław Swarzyński
266z Malanowskiej JamySzymon Szuchnik
267z Mlecznego StawuMarcin Serwan
268z nad Białego Stawu Krzysztof Białecki
269z nad Czarnej HańczyCzesław Tarantowicz
270z nad Dobrowskiej WartyDariusz Januszewski
271z nad KurortuSypka Władysław
272z nad PilicyAndrzej Czarnecki
273z nad WisłyPaweł Czestkowski
274z Niedźwiedziego LasuCzubak Stanisław
275z OlimpuFilipowski Grzegorz
276z Piaskowego WzgórzaAgnieszka Żarnecka
277z PodalekRycharska Bogumiła
278z PodjaworkaTeresa Dratwa
279z Portowego ZakątkaKrzysztof Kądzioła
280z PowodowaTomasz Pięta
281z Powodowa Pięta Tomasz
282z Rancza Dąbrówka
283z Rancza ParzęczewMirosław Sadowski
284z Rawskich WzgórzMirosław Łazowski
285z Solnej DolinyKieszkowski Ryszard
286z SzczutowaSławomir Topolewski
287z UJAZDOWABeata Goryszewska
288z Ulicy PolnejPiotr i Urszula Gorzałczyńscy
289z Wesołego WzgórzaJacek Kos
290z Wilczego BoruAndrzej Bartczyk
291z Wilczego GajuBeata Błażejewska
292z Wilczego StadaAdam Gumienny
293z Wilczego WzgórzaKrzysztof Żak
294z Wilczej DuszyAdrian Mistrzak
295z Wilczej EkipyMarek Kotlarz
296z Wilczej HordyWaldemar Karaśkiewicz
297z Wilczej RodzinyGajewicz Aneta
298z Wilczej Stanicy Lijecki Mirosław
299z Wilczej TwierdzyŻak Tomasz
300z Wilczej Zagrody ZeusaEdyta Nowak
301z Wiskienickiej DolinyLeszek Witczak
302z Wiśniowej ZagrodyRemigiusz Wiśniewski
303z Zagrody TomaszaTomasz Wilczak
304z Zalewu JeziorskoAgnieszka Filipowski – Szperling
305z ZamkuMichał Porzuckowiak
306z ŻelechlinaSławomir Dobek; Mariusz Dobek
307z Zielonego TrojanowaRafał Zygadło
308z Zielonego WzgórzaZbigniew Sochaj
309z Zielonej Polany
310Zbi-BazZbigniew Bazela
311Zbi-Baz Bazela Zbigniew
312ze ŚródmieściaPiotr Pawlak
313ze Wzniesień ŚwiętokrzyskichRobert Garula
314Złota DolinaPiotr Głowienka
315znad BzuryIreneusz Sulima
316znad Czarnej RzekiJerzy Rogowski
317znad WisłyPaweł Czestkowski
318znad ZalewuBogusław Paprotny

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.