Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Aktualności - zobacz wszystkie »

ZMIANA SIEDZIBY ZARZĄDU I BIURA KHRON  Więcej »

KLUBOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH KHRON  Więcej »

SKŁADKA CZŁONKOWSKA  Więcej »

ADRES @ DO KHRON  Więcej »

Hodowle zarejestrowane w KHRON

Wyszukiwanie:

Jeśli Twoja hodowla nie znalazła się na tej liście, prosimy o kontakt.

1Abir FrankiFranciszek Dudziński
2Ag-PiPiotr Teda
3AgatMałgorzata Zuchora
4AlfaAleksy i Justyna Gołda
5AmantisJakub Szmagaj
6AmicusIreneusz Łuczak
7And-MolAndrzej Malinowski
8AngoAndrzej Gogolin
9AnilaAlina Kaczmarek
10ArszaArkadiusz Szauer
11BastaMirosław Grygiel
12BikaMateusz Walenta
13Black ShadowMonika i Jacek Pietrzak
14Blue RibbonTomasz Grzelka
15BodzioBogusław Gazdowicz
16Bojs - BojsKrzysztof Wawrzycki
17Bredom Dominik Brewczyński
18Brygada WilkPaulina Sobczak; Piotr Sobczak
19Buczkowska WatahaRoman Urban
20CentaurRowicki Jan
21Chlebowska FerajnaGrażyna Osiak
22Cisowe WzgórzaJarosław Ptak
23CogitoKieplin Jacek
24ColbaseroKoszowska Kinga
25Czar-PerełDamian Michalak
26Czarna SforaPiotr Górniak
27Czarna-PerłaStanisław Przybysz
28Czarny SmokRafał Pacer
29Czechowickie DiamentySpryszak Lech
30Czes-DogPaweł Czestkowski
31DafriPodkowa Aleksandra
32Dar-NatDariusz Piaseczny
33DebesSebastian Płusa
34DębinaTomasz Przybylski
35DębinkiZbigniew Klata
36Dębiny Dębski Daniel
37Dębowa Sfora Pamuła Anna
38Demony SławyZadworni Emil i Ewelina
39Diabelski KrągDariusz Ubda
40Dolina StawskaAndrzej Falis
41don SzafirMichniok Krzysztof
42DragonKrystian Jamróz
43ElkaKachel Władysław
44EmineroŁukasz Adamkiewicz
45ErgoEdyta i Robert Gola
46Evi-MarWitold Szewczyk
47Ew-AnJaksa Aneta
48FamaRoman Włodarczyk
49FezoKaftan Józef
50Fire WolfAnna Ząbczyńska
51FolwarkWypych Leszek
52For-LannMirosław Chudek
53ForteBernard Gwardys
54GałkiPrzemysław Kajda
55GardaRafał Konopski
56GoldstarMarek Drak
57Górska Dolina Wiśniewski Jacek
58Guardiano di NotteRafał Pacer
59HakunaJerzy Musiał
60HetmanLeszek i Kordian Świniarscy
61Hodowla Dobrego DniaMalyska Tymoteusz
62Hodowla RóżaMarian Różański
63HubertusJózef Seliga
64IgnusLucyna Adamska
65IlcaneKrzysztof Gorzawski
66Ivo - Ares Tomasz Grzesik
67Iwo-MarMirosław Andrysiak
68JanexJan Barański
69JarexJarosław Boruszewski
70JaroRobert Jaśkiewicz
71JawonekTomasz Jaworski
72JawonekJaworski Tomasz
73JurantJerzy Eksman
74KamilaMariusz Lesiak
75KanimalsMariusz Smykowski
76KarosaJermanowski Karol
77KiaraWioleta Tomczak
78Konrad WaldJerzy Tokarczyk
79Konrad Wald Tokarczyk Jerzy
80KortensGrzegorz Tomczak
81KortensGrzegorz Tomczak
82KosmaWiesław Ratajczak
83KratosWęgier Klaudia
84KruanRyszard Krupa
85KrysStawirej Krystian
86Krys-DamAdam Orligóra
87LakiMarcin Mitoraj
88LalaGrzegorz Jezierski
89Las ŁubiankaPiotr Marciniak
90Leśna SforaStanisław Myśliński
91Leśny Gaj Mariusz Świątkowski
92Lubowskie StadoKrzysztof Wawrzyniak
93LupuslandZbigniew Zieliński
94Madar-LandMagdalena Piekarska
95MadraTaczała Mariusz
96Mahoniowy TropPaweł Wąsacz
97Majaka LupusMałgorzata Czekalska
98Mar-GoJózef Sikora
99Marko DogKasza Piotr
100MarkosPaweł Nowak
101MarszalDariusz Marszałek
102Mart - EraKubalska Marta
103Mart - EraMariusz Kubalski
104MascoJacek Baczkowski; Mateusz Baczkowski
105MasłowSławomir Pawłowski
106Masta TeamMaciej Staszewski
107MezoKrzysztof Owczarek
108Mi AmigoBożena Dąbrowska - Cyganiak
109Mi-RexMirosław Masłowski
110MikadoBernadeta Białczyk
111Mon-MarMariusz Trojanowski
112Morski KiełAneta i Łukasz Bugaj
113na Skraju LasuMariusz Pietrzak
114Na zakolu DłubniPiotr Nowak
115NadmarolKrzysztof Latosiński
116NelsaAnna Lewandowska; Elsawy Wael
117NomadaZbigniew Jasiak
118Notecka DolinaWietrzykowski Zdzisław
119Notecka DolinaAgnieszka Wietrzykowska
120Numa Zagroda KierskaMariola Walusz
121od BergusiaZbigniew Berger
122od CzarnegoStanisław Sekura
123od DzyniaTadeusz Kuszaj
124od GórniakaJózef Górniak
125od GwiazdoraPiotr Gwiazda
126od JankaBorowczyk Jan
127od JoliPiotr Jatczak
128od KudłategoTomasz Makota
129od RożejaDariusz Rożej
130od TomasaPryk Tomasz
131od TomasaPryk Tomasz
132od Włocławskich GórRyszard Góra
133OkazGrzegorz Rydzek
134Olsen w OprodzieWaldemar Siwek
135Opal. Lipowska Marlena
136OwczarJacek Janus
137Owczarkowa FrajdaLigocka Paulina
138ParcelaDamian Łazowski
139Pasja RonaGrzegorz Węgrzyk
140Pati DogMonika i Marcin Janota
141PawerfulPaweł Rękas
142pod KaczoramiMirosław Kopertowicz
143pod KasztamiRafał Szczepaniak
144pod Starym DęmbemSerafin Mariusz
145Poddębickie Diamenty Andrzej Sudaj
146Przełęcz NadiraKrzysztof Świniarski
147Przycka TrzynastkaWładysław Fedorowicz
148Psie ranczoRobert Kasprzyk
149Psie SerceKarol Augustyniak
150RafiKrzysztof Grzyb
151Ranczo nad StrumykiemAndrzej Jagiełka
152Ranczo u "Wiki"Czesław Zadłużny
153Ranczo u Ryśka Ratajczak Marlena
154Ranczo ZaciszeMariusz Grzegorz Ambroziak
155RolandAnna Matlak
156RomusRatajczak Romuald
157RosochatkaZdzisław Rosochacki
158Royal StarGrzegorz Rzeźnik
159RurkeMariusz Lewandowski
160RyśRyszard Dziurkowski
161SabaPawlak Wojciech
162Sabat TeamDariusz Sabatowski
163SchreibendorfMarta Hosner - Kosik
164Skrzatuska Twierdza Grygiel Mirosław
165Smocza GórkaJastrzębska Weronika
166Smuga Kieruzel Grzegorz
167SobiSobczyk Mariusz
168SokoGórecki Robert
169spod ŚliwyTomasz Kotlarz
170Sta-LitStanisław Literacki
171Star-DogPaweł Długosz
172StefbrukMajewski Zbigniew
173Świerkowa DolinaKoliński Krzysztof
174SzakalTadeusz Kowalik
175Szczęśliwy DworekMoraczyńska Magdalena
176Szczęśliwy DworekMagdalena Moraczyńska
177Szlachetna PerłaPaweł Babiński
178Tobi-ParParada Marcin
179Tom-KalTomasz Kalita
180TorrenteMówińska Klaudia
181Tropem WilkaHalina Andrzejczak
182Tropem Wilka Andrzejczak Halina
183u AsiNowak Jarosław
184u SławomiraSławomir Dobek
185UnionAleksandra i Paweł Swiniarscy
186Ursa MajorZbigniew Skonieczka
187V-CzakKamil Ignaczak
188VaderaGrzegorz Budziszewski
189Van Dłu-GoszPaweł Długosz
190w Dolinie WilkówArkadiusz Smykowski
191Wald-MarWaldemar Wnuk
192WatahaGrzegorz Wanat
193WerwaDorota Rzepka
194Wesoła GromadkaWiesław Knapik
195Wiatrakowe WzgórzeKarol Rusin
196Wilcza ChataAnna i Waldemar Wolscy
197Wilcza KrainaAndrzej Witczak
198Wilcza OstojaAnna Kępa
199Wilcza SforaMariola i Michał Jagła
200Wilcza WatahaMateusz Surma
201Wilczasty Raj Polit Grzegorz
202Wilcze DemonyMariola i Michał Jagła
203Wilcze EchoAndrzej Filipczak
204Wilcze KotlinyMaciaszczyk Dawid
205Wilcze RozłogiArkadiusz Kołek
206Wilczki z WiślanejMichał Podralski
207Wilczy DiamentZdzisław Cincio
208Wilczy DiamontCincio Sebastian
209Wilczy Dół Marian Olszewski
210Wilczy DuchStanisław Literacki
211Wilczy LasWeiruch Andrzej
212Wilczy Pazur Henryk Pawelec
213Wilczy SekretMichał Prządka
214Wilczy WąwózKrzysztof Kozłowicz
215Wilczy WąwózKozłowicz Krzysztof
216Wilki StanaStanisław Zakrawacz
217Wilki z MaksaBożena Firfas
218Wilki z NiechmirowaMarek Wilk
219Wilki z Nowego ŚwiatuKumosiak Józef
220WizenWiesław Ludziejewski
221Wolf LandKrzysztof Wawrzyniak
222Wolftal K9Tomasz Kmin
223Wspaniały PiesGrzegorz Grzybowski
224z Bobrownickiego LasuJacek Kruszyński
225z BorysławicPaweł Kujawka
226z Borysławic ZamkowychŁukasz Miszczak
227z Brzozowej DolinyDaniel Jasek
228z Czarnego BoruGrzegorz Toś
229z Czerwonego MłynaKarolina Maj
230z DębinkiKlata Zbigniew
231z Dębowej DolinyJan Małkowski
232z Doliny GrabiBogdan Długosz
233z Doliny ŁubiankiMateusz Marciniak
234z Doliny NarwiWojciech Choiński
235z Doliny NidyPiotr Czarnecki
236z Doliny StawówPrzemysław Przyborowski
237z Doliny StawówPrzemysław Przybysz
238z Doliny WisłyMarek Miaz
239z FaustynowaMarek Bocian
240z Gołanieckiego ZamkuAgnieszka Ogrodnik
241z Góry Niesyto Paweł
242z Grodu Sari Nowacka Anna
243z GutowaKwiatkowski Bartosz
244z Klanu Jaro J, M, R i N Kulczyccy
245z Kojca UrbanikDarisz Urbanik
246z KoźminaJerzy Bednarczyk
247z Krępy PoddębickiejTadeusz Leśniak / Sylwester Rynkiewicz
248z KrysztopoluBogdan Krysztofiak
249z Leśnej KrainyMateusz Kowalski
250z Lipnickiej Sfory i ZagrodyKrzysztof Jabłoński
251z LudwinyGrzegorz Zdunek
252z LutocinaHalina Smolińska
253z Łagiewnickiego LasuOśmiałowscy Klaudia i Zdzisław
254z ŁąkowejCzesław Swarzyński
255z Malanowskiej JamySzymon Szuchnik
256z Mlecznego StawuMarcin Serwan
257z nad Białego Stawu Krzysztof Białecki
258z nad Czarnej HańczyCzesław Tarantowicz
259z nad Dobrowskiej WartyDariusz Januszewski
260z nad KurortuSypka Władysław
261z nad PilicyAndrzej Czarnecki
262z nad WisłyPaweł Czestkowski
263z Niedźwiedziego LasuCzubak Stanisław
264z OlimpuFilipowski Grzegorz
265z Piaskowego WzgórzaAgnieszka Żarnecka
266z PodalekRycharska Bogumiła
267z PodjaworkaTeresa Dratwa
268z Portowego ZakątkaKrzysztof Kądzioła
269z PowodowaTomasz Pięta
270z Powodowa Pięta Tomasz
271z Rancza Dąbrówka
272z Rancza ParzęczewMirosław Sadowski
273z Rawskich WzgórzMirosław Łazowski
274z Solnej DolinyKieszkowski Ryszard
275z SzczutowaSławomir Topolewski
276z UJAZDOWABeata Goryszewska
277z Ulicy PolnejPiotr i Urszula Gorzałczyńscy
278z Wesołego WzgórzaJacek Kos
279z Wilczego BoruAndrzej Bartczyk
280z Wilczego GajuBeata Błażejewska
281z Wilczego StadaAdam Gumienny
282z Wilczej DuszyAdrian Mistrzak
283z Wilczej EkipyMarek Kotlarz
284z Wilczej HordyWaldemar Karaśkiewicz
285z Wilczej RodzinyGajewicz Aneta
286z Wilczej Stanicy Lijecki Mirosław
287z Wilczej TwierdzyŻak Tomasz
288z Wilczej Zagrody ZeusaEdyta Nowak
289z Wiskienickiej DolinyLeszek Witczak
290z Wiśniowej ZagrodyRemigiusz Wiśniewski
291z Zagrody TomaszaTomasz Wilczak
292z Zalewu JeziorskoAgnieszka Filipowski – Szperling
293z ZamkuMichał Porzuckowiak
294z Zielonego TrojanowaRafał Zygadło
295z Zielonego WzgórzaZbigniew Sochaj
296z Zielonej Polany
297Zbi-BazZbigniew Bazela
298Zbi-Baz Bazela Zbigniew
299ze ŚródmieściaPiotr Pawlak
300ze Wzniesień ŚwiętokrzyskichRobert Garula
301Złota DolinaPiotr Głowienka
302znad BzuryIreneusz Sulima
303znad Czarnej RzekiJerzy Rogowski
304znad WisłyPaweł Czestkowski
305znad ZalewuBogusław Paprotny

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.